CHP'nin Neden İktidar Olamadı ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin iktidar olamamasına ilişkin soruya, "Sorumlusu biziz. Yeteri kadar halka gitmedik. 'Derdin nedir' diye sormadık. Sadece oturduk, 'bize oy verin' dedik. Şimdi gidiyoruz, konuşuyoruz, dinliyoruz" dedi.Kılıçda

CHP'nin Neden İktidar Olamadı ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin iktidar olamamasına ilişkin soruya, "Sorumlusu biziz. Yeteri kadar halka gitmedik. 'Derdin nedir' diye sormadık. Sadece oturduk, 'bize oy verin' dedik. Şimdi gidiyoruz, konuşuyoruz, dinliyoruz" dedi.

Kılıçdaroğlu, toplumun farklı kesimlerinin problemlerine ayrım yapmadan kulak verdiklerini anlattı.
 
Türkiye'de siyasi ahlak yasasının çıkartılması gerektiğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, bunu vatandaşların talep etmesi gerektiğini kaydetti.
 
"CHP HALKA GİTMEDİĞİ İÇİN İKTİDAR OLAMADI"
 
Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından salondaki işadamları tarafından yazılı olarak yöneltilen soruları cevaplandırdı.
 
"CHP yıllardır neden iktidar olamıyor" sorusuna yanıtlayan Kılıçdaroğlu, "Güzel bir soru. Bazen bu soru çok sık sorulur" diyerek, "Demokrasilerde bir iktidar vardır, bir muhalefet vardır. Sorumlusu kim? Ne dedim sizlere. Hep doğruları söyleyeceğim. Sorumlusu biziz.
 
Yeteri kadar halka gitmedik, 'merhaba' demedik, ellini sıkmadık, derdin nedir sormadık, sadece oturduk, 'Bize oy verin' dedik. Şimdi gidiyoruz, konuşuyoruz, elini sıkıyoruz" cümlelerini kullandı.
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER