banner556

CHP'li vekile Özgür Karabat'a kaset şantajı! Soylu devreye girdi

CHP İstanbul Milletvekili, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi Özgür Karabat'a kasetle şantaj yapıldığı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla çetenin yakalandığı öne sürüldü.

Siyaset 25.12.2020, 08:30
CHP'li vekile Özgür Karabat'a kaset şantajı! Soylu devreye girdi

Halk TV'de Gökmen Karadağ'ın sunduğu "Açıkça" programında Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Oda TV'nin haberini duyurdu. İddiaya göre, CHP İstanbul Milletvekili, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi Özgür Karabat, seçim çalışmaları sırasında bir kadınla tanıştı. Kadın, Karabat'ı evine davet etti. A.A., A.D.E., C.A. ve E.B.'den oluşan dört kişilik çete, evdeki gizli kamerayla milletvekilini kayda aldı. Kamera görüntülerini daha sonra milletvekiline gönderen çete, Karabat’tan 10 milyon TL istedi.

BAKAN SOYLU'DAN YARDIM İSTEDİ
Karabat şantaja boyun eğmeyerek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan yardım istedi. Bakan Soylu’nun direktifiyle, Kıbrıs’a kaçan şantaj çetesi yakalandı.

ÇETE ÜYELERİ TUTUKLANDI
Çete üyeleri çıkarıldıkları 11. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından şantaj yaptıkları gerekçesiyle dün tutuklandı.

KARABAT BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK
Gazeteci Aytunç Erkin ise, şantaja maruz kalan CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat'ın bugün konuya ilişkin bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

Yorumlar (3)
Mantıklı 1 ay önce
Her zamanki gibi Ampulcüler tarafından kurgulanmış senaryo !! Hazırla ve oynat. Sonrada çık “Kahraman” ol. Yemiyoruz !!Muhalefette uçkuruna düşkünse, bunun geneli var, gitsinler orda “hasret” gidersinler !!!
Ercan 1 ay önce
Ampul başında kırılsın emi ! Bu işi de ampule bağladın rahatsız herif !!
Mehmet Koçak 1 ay önce
Zorlamı eve getirmişler ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@