BOMBA manşet ! Suikast mi ?

Ulusalcı gazete, Abdulah Gül'ün rahatsızlığıyla ilgili çok tartışılacak bir manşetle çıktı.Hacettepe Hastanesi'den 5 gündür tedavi gören Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ilk kez ev sahipliği yapacağı 30 Ağustos resepsiyonuna da katılamayacak. CHP'ye yakınlığıy

BOMBA manşet ! Suikast mi ?
banner432

Ulusalcı gazete, Abdulah Gül'ün rahatsızlığıyla ilgili çok tartışılacak bir manşetle çıktı.

Hacettepe Hastanesi'den 5 gündür tedavi gören Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ilk kez ev sahipliği yapacağı 30 Ağustos resepsiyonuna da katılamayacak. CHP'ye yakınlığıyla bilinen Yurt Gazetesi'nin iddiasına göre Gül bir suikast sonucu zehirlendi. 'Endonempatik hidrops bozukluğu' teşhisi konulan Gül'ün bir suikast sonucu zehirlendiği öne sürüldü.

İŞTE GAZETEDEKİ O HABER

Abdullah Gül kulak ağrısı nedeniyle Kırgızistan'daki Türk Konseyi Zirvesi toplantısını yarıda keserek apar topar Türkiye'ye döndü. 5 gündür Haccettepe Hastanesi'nde tedavi gören Gül'e, 'Endonempatik hidrops bozukluğu' teşhisi konuldu.

4444444.jpg

GÜL'ÜN DOKTORU ARADA

Ancak Yurt, Köşk'e çok yakın bir kaynaktan Abdullah Gül'ün zehirlendiği bilgisine ulaştı. Teşhisin hemen ardından Gül'ün özel doktorunun da Cerrahpaşa'da bir doktordan bilgi aldığı öğrenildi.

ŞEKER VE KALP YOKSA

Hastalığın iki günde düzelebileceğini söyleyen profesör, tedavi yönteminin yanlış olduğunu iddia etti. Profesör, 'Gül zehirlenmiş olabilir mi?' sorumuza 'Bu hastalık kalp ve şeker hastalığı olmayanlarda zehirlenmeyle görülür. Hacettepe Endonempatik hidrops bozukluğunun hemen ardından steorid tedavisi uygulamış. Steroid tedavisi 5 gün boyunca uygulanmaz. En fazla iki günde kesilmesi gereken bir tedavi şeklidir. Kaldı ki ilk teşhisi değerlendirmek için komisyon bile toplanmamış. Steorid son derece ağır bir tedavidir. Hastada daha sonra tansiyon, kilo, kafada basınç, şiddetli baş dönmesi ve aşırı asabiyet yapar. Bu yüzden Cumhurbaşkanı'nı 5 gün boyunca hastaneden çıkarmamış olabilirler ' dedi.

ZEHİRLENME OLASILIĞI YÜKSEK

Endonempatik hidrops bozukluğu hastalığının kendisine 'ataklar' şeklinde göstereceğini söyleyen profesör, 'Cumhurbaşkanı bu nedenle yere düşmüş olabilir. Baş dönmesi yapar ve hasta kendisini boşluğa basıyormuş gibi hisseder' dedi. Hastalığın kesin bir tedavisinin olmadığını söyleyen profesör, 'Cumhurbaşkanı zehirlenmiş olabilir mi' sorumuza ise 'Endonempatik hidrops bozukluğu, kalp ve şeker hastalıklarının yanı sıra zehirlenmeyle ortaya çıkan bir durumdur. Bildiğim kadarıyla Gül'ün kalp ve şeker rahatsızlığı yok.' dedi.

GÜL ARTIK KULAĞINI KULLANAMAYACAK

İç kulak hastalıkları konusunda uzman bir profesör için Cumhurbaşkanı Gül için 'Geliştirilen tüm tedavi yöntemleri hastalığa çözüm bulamayacak. Gelinen noktanın tedaviye olumlu sonuç vermesi mümkün değil. Bu nedenle Abdullah Gül maalesef hasta kulağını kaybedecek.' diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Rahmetli Ecevit,Özal ve daha niceleri.Bu ülke kimlere teslim edilmiş.Halkın bilmemesi için bir çok olaylar örtbas ediliyor olabilir.Arka planda neler oluyor.Bu ülke kimlere emanet.Diye sorması geliyor insanın.

firstclass
firstclass - 7 yıl Önce

30 Ağustos Zafer Bayramı geçsin taş gibi olur yine, Çankayada resepsiyon vermemek için herşey, geçen yıl da aynısıyddı. bu kör insanlar biraz geçmişi ve bu liderlerin geçmişlerini incelesin bakalım neler çıkıyor. Sn cumhur başkanının doksanlı yıllardaki cumhuriyetin miyadı doldu açıklamalarının yansımalarıdır herşey...

EYPKY
EYPKY - 7 yıl Önce

gerçekten rahatsız ise çok geçmiş olsun ama eğer gerçekten resepsiyona katılmamak için bir tezgah iseki düşünmek bile istemiyorum yazıklar olsun

banner421