kebir

Beşikdüzü Ülkü Ocakları'na önemli ödül

Beşikdüzü Ülkü Ocakları, Yılın en iyi hizmet eden ülkü ocağı seçildi.

Beşikdüzü Ülkü Ocakları'na önemli ödül

Haber61 / Haber Servisi

Milliyetçi Hareket Partisi'ne bağlı Ülkü Ocakları Genel Merkezi'nin Beşikdüzü ilçe teşkilatı, Yılın en iyi hizmet eden ülkü ocağı seçildi.


Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı tarafından 4. Türk Dünyası Ödül töreni İstanbul'da gerçekleştirildi. Milliyetçi camiadan çok sayıda isim ve kuruluşun ödüllendirildiği gecede Beşikdüzü Ülkü Ocakları, Yılın en iyi hizmet eden ülkü ocağı seçildi. Törene katılan Beşikdüzü Ülkü Ocağı Başkanı Doğukan Zip ödülünü Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'dan aldı. Doğukan Zip, teşkilat olarak aldıkları ödülü vatan uğruna çarpışan tüm şehit ve gazilere armağan etti. 
 
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK - 7 ay Önce

Doğukan kardeşimiz teşkilatıyla genç yaşına rağmen bir çok projeyi hayata geçirip Türkiye genelinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Tebrik ederim. Kendisinin ve teşkilatının en beğendiğim projesi Beşikdüzü'nde "Her Cuma Bir Köy" adı altında, her cuma günü cuma namazında Beşikdüzü köylerinden birini ziyaret edip, köy halkının halini hatrını sorup yanlarında olduklarını hissettirmesidir. Kardeşimizin ve teşkilatının başarılarının devamını diliyorum. Mevlam yardımcıları olsun.

cengiz
cengiz @Mehmet ÖZTÜRK - 7 ay Önce

boyle gencler gerekli ulkemize helal olsun

ercan
ercan @Mehmet ÖZTÜRK - 7 ay Önce

beğenmeyen 1 kişi neden beğenmediğini anlatsın da bilelim.

Çağatay
Çağatay - 7 ay Önce

Hayırlı olsun. Allah cc başarılarının devamını getirsin

isiyin
isiyin - 7 ay Önce

MHP mi kaldı? Bozkurtlarla mı dolaşıyorsun ben eşrefi mahluk olan insanla dolaşıyorum diyerek ülkücülere hayvan benzetmesi yapan adamın kuyruğuna takıldınız!

banner426

banner393

banner427