Bayraktutan Artvin'in kurtuluşunu kutladı

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin'in kurtuluşu nedeniyle mesaj yayınladı.

Siyaset 06.03.2017, 18:41
Bayraktutan Artvin'in kurtuluşunu kutladı

CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan mesaj yayınlayarak Artvin'in düşman işgalinden kurtuluşunu kutladı. 


CHP'li Bayraktutan şunu söyledi: "Artvin’in düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünü büyük bir sevinç ve heyecanla karşılamaktayım. Vatanına ve bayrağına bağlılığı, Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgisi ile tanınan Artvin, Ülkemizin medeniyet meşalesidir. Artvin işgal altında olan ülkemizde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, sahip olduğu manevi gücü ve bağımsızlık inancıyla büyük bir kahramanlık örneği sergileyerek, düşmanı kovmuş ve özgürlüğüne kavuşmuştur. 

Milli birlik ve beraberliğin öneminin daha çok kavrandığı şu günlerde, böyle anlamlı bir günün coşku ile Artvin’de ve tüm yurtta kutlanması, ulusal hafızamızı tazeleyecek ve milletimizin ihtiyacı olan birlik ve beraberliğini güçlendirecektir. Bu güzel topraklarda bağımsız yaşamamızı sağlayan başta Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, halk kahramanlarımızı saygı, minnet ve şükranla anıyor, emanetleri olan bu kutsal toprakların her zaman koruyucusu ve savunucusu olacağımızı da bizzat belirtmek istiyorum.

Biliyorum ki 7 Mart tarihi sadece Artvin’de değil, Ankara’da, İstanbul’da, İzmir’de, Bursa’da Ülkemizin ve dünyanın saymakla bitiremeyeceğimiz birçok noktasında Artvinlilerin coşkulu kutlamaları ile geçmektedir. Kurtuluş Gününü, birlik ve beraberlik duyguları ile kutluyor, çalışmaktan onur, paylaşmaktan gurur duyanların memleketi Artvin’in Milletvekili olarak Artvin’in Kurtuluşunun tüm ulusumuza kutlu olmasını diliyorum." 


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@