alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Başbakan Cumur için ne dedi ?

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da konuştu.Başbakan, dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti Trabzon eski Milletvekili Mustafa Cumur'a rahmet diledi.Başbakan, "Mustafa Cumur'a Allah'tan rahmet, ailesine de

Siyaset 14.05.2012, 13:26
Başbakan Cumur için ne dedi ?

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da konuştu.

Başbakan, dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti Trabzon eski Milletvekili Mustafa Cumur'a rahmet diledi.

Başbakan, "Mustafa Cumur'a Allah'tan rahmet, ailesine de başsağlığı diliyorum. Gerçekten üzgünüz. Çok acı bir haber, çok acı bir olay" dedi.

Erdoğan, kalp krizi sonrasında yaşamını yitiren AK Parti Şanlıurfa eski Milletvekili Eyüp Cenap Gülpınar'a da Allah'tan rahmet diledi.

Konuşması sırasında Aşık Veysel'in 'Benim Yarim Kara Topraktır' şiirinden bir bölüm okuyan Başbakan Erdoğan, "Toprak olmazsa bu dünyada kalacak yer bulamayacağımız gibi öteki aleme göçtüğümüz gibi yatacak yerimiz de olmaz" dedi.


Yorumlar (2)
storm 10 yıl önce
Sayin Basbakanim bu hayatta yapabilecegimiz fazla bir sey yok size, oyle ya guc, kudret sizde ammma bir gun olurda duserseniz o kara topraga bilin ki 17 yasinda sizin taraftari oldugunu o cirkef takim yuzunden topraga dusen Mehmet Dalman sizin icin bekliyor olacak. Iste o hesap gunu geldiginde kacis yok sayin basbakanim o zaman sizi kimse kurtaramaz.
aliriza karadeniz 10 yıl önce
Allah rahmet etsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@