Bakan Soylu'dan seçim sonrası ilk açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Sosyal paylaşım sitelerinde ve WhatsApp gruplarında benim tarafımdan yapıldığı iddia edilen açıklamaların hiçbir gerçeklik payı yoktur" ifadesini kullandı.

Siyaset 03.04.2019, 23:26 03.04.2019, 23:39
Bakan Soylu'dan seçim sonrası ilk açıklama

İçişleri Bakanı Soylu, Twitter hesabından, sosyal paylaşım sitelerinde ve WhatsApp gruplarında kendisi tarafından yapıldığı iddia edilen açıklamalara ilişkin paylaşımda bulundu.

"VATANDAŞLARIMIZIN AÇIKLAMALARA İTİBAR ETMEMELERİNİ RİCA EDİYORUM"

Soylu, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi: "Sosyal paylaşım sitelerinde ve WhatsApp gruplarında benim tarafımdan yapıldığı iddia edilen açıklamaların hiçbir gerçeklik payı yoktur. Gerek duyulduğu takdirde açıklamalar, şahsi sosyal medya hesaplarım üzerinden ve Bakanlığımız Basın Müşavirliği tarafından zaten yapılmaktadır. Vatandaşlarımızın şahsıma ait olmayan açıklamalara itibar etmemelerini rica ediyorum."

Yorumlar (7)
Tolga 2 yıl önce
Hepinizin hakkından gelecek olan İmamoğludur has Trabzon lu azıcık siyaset dersi alın
Gokhan irhan 2 yıl önce
Siyaset degil dogru siyaset ve adamlık dersi
salih 2 yıl önce
SOYLU , BİN TANE İMAMOĞLU EDER.
Gokhan 2 yıl önce
Bir tane olsunda adam olsun nerde tükürdüğünü yalayan bu adam degilmi erdoganida tebrik etmek lazım dün ağzında salyalarla kendine saldıranları kapisina bağlamış iplerinide istediği kadar uzatıp kısıyor
davut 2 yıl önce
Gerçek Trabzonlu İmamoğly geliyor. Korkunun ecele faydası yok. Dip dalgası başladı.
Trabzonsporlu 2 yıl önce
pkklı ve fetocular Sayın Bakanın terörle mücadelesinden çok rahatsız.Seninleyiz Reis
Trabzonsporlu 2 yıl önce
Süleyman Soylu'nun terörle mücadelesinden rahatsız olanlar bunu açıkça dile getiremeyip ne alakaysa sayın ekrem imamoğlundan bahsediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@