Bakan Soylu'dan namaz gündemine yanıt

Bakan Soylu, askerlerle birlikte kıldığı bayram namazında ortaya çıkan görüntülere yanıt verdi

banner432

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kıldığı bayram namazıyla ilgili olarak sosyal medyada çıkan yorumlarla da değinerek ömründe namaz kılmayan, cami yolu bilmeyen herkesin konuştuğunu ifade etti.

Soylu, "Namazı kıldıran hoca müftü vekilimiz, şaşırdı rükuya gideceğine secdeye gitti. Ben de hocanın arkasındayım, rükuya gidip 3 defa 'Sübhane Rabbiye'l-Azim' dedim hocayı uyardım hoca hemen kalktı. Sosyal medyada kıyamet koptu o aşağıya eğildi, o yukarıya. Ömründe namaz kılmayan adamlar, cami yolu bilmeyen adamlar hepsi konuşmaya başladı" diye konuştu.

Bakan Soylu'dan namaz gündemine yanıt


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 5 ay Önce

He he tabi. Onu yapan CHP li olsa demediğinizi bırakmadınız Geçeceksin o işleri

emin
emin - 5 ay Önce

Sizden başka zaten nemaz kılan olmaz herseyi siz bilirsiniz iciniz fesat dolu imam oğlunun dedigi gibi bir soyleyene bakarim birde adamligina bakan olmusn ama sizden olmayana hep hakaret nefret ettirdiniz kendinizi partidann...

i.b61
i.b61 - 5 ay Önce

Namazda hocayı uyarmış bak sen :))

Mücahid
Mücahid @i.b61 - 5 ay Önce

Niye yok mu öyle birşey imam yanıldığı zaman ne yapılıyor siz anlatın madem

Uzman
Uzman - 5 ay Önce

Sende kabahat yok

nuray uzun
nuray uzun - 5 ay Önce

müslümanım diye geçinirseniz Allah çarpar adamı AKP nin islamla müslümanlıkla uzaktan yakından alakasının olmadığı açıkca görülüyor.

mahmuTS
mahmuTS @nuray uzun - 5 ay Önce

ne çarpıyor hayırdır .tren mi yoksa gemi mi:)
TAM KOMEDİ DİZİ FLM GİBİ :)

Remzi-1461
Remzi-1461 - 5 ay Önce

Burada Sayın Soylu'ya saldıranlara bakıldığı zaman,bunların bir çoğu ya İslam düşmanı ya da Tayyip düşmanı,bu kişiler açık açık bu düşmanlıklarını sergileyemiyorlar da böylece üstü kapalı anlamsızca eleştiri yapıyorlar.Süleyman Soylu bir ayın yarısını dağlarda geçiriyor.Ülke için çalışıyor.Teröristler yok olsun diye mücadele ediyor.

Reis61
Reis61 - 5 ay Önce

Uyardıysan slm verdikden sonra namazın tekrar kılınması gerekir o kıldığınız namaz baştan sona sacmalık. Gösteriş ve reklam için Allahın bizlere farz kıldığı namazla bile siyaset yapıyorsunuz sonra da imam öyle oldu böyle oldu kameralar önünde namaz olmaz kardeşim

Zekai Şen
Zekai Şen - 5 ay Önce

Kılmadığınız namaz için yorumyapmayın kandilin uşakları


banner472

banner441