Bakan Soylu Araklı'dan destek istedi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Araklı ilçesinde düzenlediği mitingde vatandaşlardan milletvekili adaylarına sahip çıkmalarını istedi.

Bakan Soylu Araklı'dan destek istedi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Of ilçesindeki Hükümet Konağı açılışı ve mitingin ardından geldiği Araklı ilçesinde de düzenlenen mitingde konuştu.

Partisinin Trabzon Milletvekili adaylarını tanıtan Bakan Soylu, hükümetlerinin Türkiye'de yaptığı ve yapmayı planladığı yatırım ile projeleri de sıraladı. Araklı milletvekili adayı milli güreşçi Selçuk Çebi ve Araklı'nın gelini olarak takdim ettiği Bahar Ayvazoğlu için 24 Haziran seçimlerinde vatandaşlardan destek isteyen Soylu, terör örgütleri ve uyuşturucu satıcılarına nefes aldırmadıklarını söyledi. Bakan Soylu, "Yılbaşından 21 Mayıs'a kadar 481 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdik. Bunların içinde örgütün üst düzeyinde yer alan da var. Bizim evlatlarımız sayesinde bu yıl içerisinde 33 üst düzey PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi. Son 6 ayda kırmızı listede aranan 7 teröristi etkisiz hale getirildi, evlatlarımız şaşkına çevirdiler. Sadece bu konu da değil, uyuşturucu milletimizin canını yakıyor ya, bizde onların canını yakıyoruz. 7 bin 698 uyuşturucu satıcısı yılbaşından itibaren cezaevine girdiler, tutuklandılar. Nefes aldırmıyoruz. Ne PKK'sına, ne DHKPC'sine, ne DEAŞ'ına, ne FETÖ'süne nefes aldırmıyoruz. Güvenlik güçlerimizin teşkilatlarını güçlendiriyoruz" dedi.

'KAÇACAK DELİK BULAMAYACAK'

Bakan Soylu, İsrail'in Türkiye'ye insansız hava aracı vermediğini anımsatarak, Türkiye'nin artık insansız hava aracını kendisinin ürettiğini ve kimseye bu konuda muhtaç olmadığını da kaydetti. Güvenlik güçlerinin elinde bulunan silahlı insansız hava aracıyla dün 6 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini açıklayan Bakan Soylu, "Bunlar kaçacak delik bulamayacak. Nereye kadar kaçacakçalar" diye konuştu.

'YAZIKLAR OLSUN'

Bakanı Soylu, HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş’ın seçim kampanyasını tutuksuz olarak sürdürmesi çağrısında bulunan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na olan tepkisini sürdürdü, "Yazıklar olsun" ifadesinde bulundu.

Bakan Soylu, kalabalıktan seçimlerinde bölgeden rekor oy beklediklerini ve sandıkları tıka basa doldurmalarını isteyerek konuşmasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 17:49


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
haberci
haberci - 8 ay Önce

asıl sana yazıklar olsun ne yanlış yapmışta eleştiriyorsunuz sizi desteklese iyi olacaktı.doğruları konuşunca işinize gelmiyor..

Ahmet Köse
Ahmet Köse - 8 ay Önce

NEDEN SİZİN GİBİ OLMADIĞI YANİ DÜRÜST OLDUĞU İÇİN SİZE YANAŞMADIĞINDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM

camoka
camoka - 8 ay Önce

Size yazıklar olsun inşAllah trabzonda duvara çarparsınız oy alamazsınız

Hayatı Kurt
Hayatı Kurt - 8 ay Önce

1+8+4 destek olarak eğer CHP kazanması halinde imam-hatip ortaokullarının kapanmasına vesile sebep olacak olan temel bey sen Rahmetli Erbakan'ın yanındaki çürük elmaymışsın,sen haclının içimize soktuğu temel görünümlü Tomas mısın.

Bozkurt
Bozkurt @Hayatı Kurt - 8 ay Önce

hayati kurt imam hatipleri CHP kurdu biraz kitap okuyun, kurdukları okulları kapatmazlar.. ama dersenki bizim arka bahçeler kapatılacak ha ona eyvAllah derim..

Kemal ücüncü
Kemal ücüncü - 8 ay Önce

Ahmet Köse,sanırım öğretmensin imam-hatip lerde çalışan öğretmenlerden senin temel desteklediği CHP ile senin çalıştığın okulların ortaokul kısmını kapattıracak seninle ozaman görüşürüz,ozamanda madur edebiyatı yapmazsın inşAllah

ADEM BÜYÜK
ADEM BÜYÜK - 8 ay Önce

CHP DEMEK YIKIM DEMEKTİR VAATLERİNDE BİLE YIKACAGIZ DURDURACAGIZ VAR ONLARI BİLİYORUZDA ONLARIN KUYRUGUNA TAKILAN MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ HACLI PARTİSİNİ YENİ TANIDIK CEVAT BEY SAKIN BENDEN OY İSTEMEYE GELME YILLARCA SİZE VERDİM ARTIK GİDİN CHP HASBİHAL OLUN SİZİN KANKİLERİNİZ ONLAR ARTIK

banner443