Bahçeli, Angelina Jolie'ye Patladı !

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Angelina Jolie'nin ziyaretini "Ajanlar ülkemizde cirit atıyor" şeklinde yorumladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie'nin Türkiye'ye yaptığı ziyaretle ilgili olarak, "İnsani görüntü ve m

Siyaset 17.09.2012, 15:26
Bahçeli, Angelina Jolie'ye Patladı !

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Angelina Jolie'nin ziyaretini "Ajanlar ülkemizde cirit atıyor" şeklinde yorumladı.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie'nin Türkiye'ye yaptığı ziyaretle ilgili olarak, "İnsani görüntü ve makyaj altında yapılan bu zihniyetlerin, küresel emperyal politikalara bilgi akışı sağlama amacı güttüğü güçlü bir ihtimaldir" dedi.
 
HANGİ MAKSATLA GELDİĞİ BİLİNİYOR
MHP Genel Başkanı Bahçeli, parti genel merkezinde yaptığı basın toplantısında Hatay'daki kampları ziyaret eden Angelina Jolie'nin ziyaretine göndermede bulundu.
 
Bahçeli, Jolie'ye ajan nitelemesinde bulunarak, "İkide bir sınır kentlerimizde kurulu kamplara gelen ve ülkemizde en üst düzeyde ağırlanan iyi niyet elçisi sıfatlı malum bir Hollywood yıldızı ve ekibinin, hangi maksatlarla bölge turları düzenlediği, nasıl bir halka ilişkiler faaliyeti içinde olduğu aslına bakarsanız bilinmez ve anlaşılmaz değildir.
 
İnsani görüntü ve makyaj altında yapılan bu zihniyetlerin, küresel emperyal politikalara bilgi akışı sağlama amacı güttüğü güçlü bir ihtimaldir" diye konuştu.
 
AJANLAR TÜRKİYE'DE CİRİT ATIYOR AK PARTİ İZLİYOR
Ajanların Türkiye'de cirit attığını ifade eden Bahçeli, "İyi niyet elçisi rumuzlu meşhur görevliler, yabancı ajanlar, teröristler, bölücüler ve her neviden üzerimize hesabı olanlar Türkiye'de adeta cirit atmaktadır.
 
Ve AK Parti iktidarı da şuursuzca olup bitenleri izlemektedir" dedi.
Yorumlar (2)
AHMET DOST 8 yıl önce
abd ve hangi avrupd ülkesinde bu kadar üstdüzeyde bir tane sanatcımız karsilandımı angelina bm temsilcısi olabilir bizde kim var
adil türk 8 yıl önce
Bu durumu iyi analiz etmek lazım.Buda MHP nin asli görevidir.Deşifre edin milleti bilgilerndirin.Bakın bu millet onlara nasıl tokat vuruyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@