7m


7m

hyundai

Ayvazoğlu'ndan İmamoğlu'na tepki: Trabzonluluk 10 gömlek fazla gelir

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Trabzonluluk kimliğinin 10 gömlek fazla geldiğini belirterek İmamoğlu’nun Trabzonlu kimliğini çıkar amaçlı kullandığını söyledi. 

Siyaset 05.05.2022, 14:05
Ayvazoğlu'ndan İmamoğlu'na tepki: Trabzonluluk 10 gömlek fazla gelir

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, İBB Başkanı İmamoğlu'nun Trabzonspor üzerinden karşılık bulmaya çalıştığını vurgulayarak "İmamoğlu'nun Diyarbakır ziyaretini ve  HDP'ye gösterdiği şefkatli yaklaşımları Trabzonlular unutmadı. İBB'de istihdam edilen HDPKK'lılar hâlâ hafızalarda yerini koruyor. Trabzon İmamoğlu'nu uyarıyor. Trabzonspor'u bu kirli ilişkilerini örtmek üzere paravan olarak kullanamazsın. "dedi. 

Trabzonspor şampiyon olana kadar İmamoğlu'nun sesinin çıkmadığını söyleyen Milletvekili Ayvazoğlu "Hatta Trabzonspor'un şampiyon olamaması ihtimaline karşı planlı bir şekilde Uğur Dündar'ı ziyaret ederek Fenerbahçe'nin şampiyonluğu için hazırlık yaptı. Tabi hesapları tutmadı, Trabzonspor şampiyon olunca dümeni Trabzon'a kırdı. Her tarafa yeşil ışık yakıyor. İmamoğlu'na tavsiyem misyoner gibi ortalıkta dolanmayı bıraksın. Trabzonspor taraftarı da ülkemizin insanları da her şeyin farkında." ifadelerini kullandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Trabzonlu kimliğini çıkar amaçlı kullandığını ifade eden Milletvekili Ayvazoğlu, İmamoğlu’nun gerçekte bu kimlikle bir bağı kalmadığını geçmişte yaptığı bir konuşmasını aktararak hatırlattı. 

Ekrem İmamoğlu‘nun geçmişte beyan ettiği “Ben 40 yaşındayım 20 senem Beylikdüzü’nde geçti, 18 senem Trabzon’da geçti. yani ben daha fazla ben Beylikdüzülüyüm bunun altını çiziyorum. Beylikdüzü duygusallığı ben de daha ön plandadır. Yani Beylikdüzü’nü ben daha çok seviyorum. Beylikdüzü sevgisini, hatta bazı Beylikdüzü yerel kimlikleri bazen diyorki, ya Trabzonlu olduğunu, Trabzonsporlu olduğunu,  Trabzonspor’da yöneticilik yaptığını söyle diye uyaranlar var. Çünkü ben Trabzonlu olduğumu unutuyorum. Emin olun bu soruyu sormasaydınız sadece benim doğum yerimde ismi geçerdi.” konuşmasına atıfta bulunan Milletvekili Ayvazoğlu “Ne oldu da Trabzonlu olduğunu hatırladı?” diyerek İmamoğlu’nun sahte ve çıkar amaçlı Trabzonluluk yaptığını söyledi. 

Trabzon kimliğini küçük düşürücü ifadeleri aynen kendisine iade ettiğini belirten Milletvekili Bahar Ayvazoğlu “Trabzon aşağılamalarımızı aynen iade ediyorum size! Trabzonluluk kimliği size 10 gömlek fazla gelir zaten 10 gömlek! Her girdiğiniz kabın şeklini almaya çalışan bir riyakârlıkla sahtecilik ve takiyye ile nereye kadar?” dedi.


Yorumlar (43)
Mantıksız 3 hafta önce
Senin de Trabzonluluğunu görüyoruz ! Sahi, ne yapıyorsun Trabzon için ? Seni en son maçta gördüm. Başka ? Sen cive senin gibiler Kraldan çok Kralcısınız !! Yarın İktidar değişsin, baktın faydası var, hemen yeni İktidara “Demir” atarsınız !!
yshn 3 hafta önce
tabi trabzon ve trabzonsporluluk sadece size aittir. yahu sizin kadar trabzonsporu siyasete alet eden var mı.
Sürmeneli 3 hafta önce
İmamoğlu bu kulüpte yöneticilik yaptı hatırlatmak isterim.
uzun 3 hafta önce
şike davasında bir gecede kanun değitirdiler ve herkes biliyorkı her işe karısan her dediği olan sayın cumhur başkanı isteseydi kupayı hakkı olan trabzonspora verirdi hatirlarıtım balık yağı iç seninde hafızan çok zayıf 61bordomavi
Trabzonsporlu 3 hafta önce
2011 şampiyonu kimdir sorusuna tff bilir demiş birisinin trabzonspor ile anılması trabzonspora ihanettir.
61 bordomavi 3 hafta önce
o trabzonsporda yoneticilik yaptı dediğiniz ekrem şike davasında da fenerbahçede kongre uyesiydi ve fenerbahçenin şike sürecinde spor yorumculuğuna soyunup yorumlarıyla trabzonsporu satmıştır balık beyinliler hatırlayın
Osman Berk 3 hafta önce
sıktınız aynı hikayelerle.
Hamdi 3 hafta önce
Sayın vekilim bırakın başkalarıyla atışmayı Trabzon'umuzdaki eksik işleri tamamlayalım lütfen. Eskisi gibi her hafta ilçeler dahil olmak üzere eksiklelere şahit olmak için şehir turu atın. Ama sizden ricamız koruma ordusu ile değil bizim gibi vatandaş gibi gezin görün
tugrul 3 hafta önce
yaa he he
ALİ 3 hafta önce
İNANILIR GİBİ DEĞİL
ismet 3 hafta önce
birilerine yaranmak için boş konuşma klasikleri.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@