Angelina Jolie CİA Ajanı !

CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Kesimoğlu, Angelina Jolie ile ilgili Meclis Başkanlığı'na önerge verdi. Angelina Jolie hakkındaki iddia Meclis gündeminde CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Kesimoğlu, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Angelina Jolie i

Siyaset 14.09.2012, 18:08
Angelina Jolie CİA Ajanı !

CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Kesimoğlu, Angelina Jolie ile ilgili Meclis Başkanlığı'na önerge verdi.

 
Angelina Jolie hakkındaki iddia Meclis gündeminde CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Kesimoğlu, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Angelina Jolie ile basına kapalı görüşmesini birkaç saat sonra Meclis gündemine taşıdı.
 
Kesimoğlu, Şahin’e, Angelina Jolie’nin CIA ajanı olduğuna ilişkin istihbarat raporu bulunup bulunmadığını sordu. Kesimoğlu, Şahin’in yanıtlaması istemiyle dün Meclis Başkanlığı’na verdiği önergede şu sorulara yanıt istedi:
 
DAHA ÖNCE HANGİ BM TEMSİLCİSİNİ BÖYLE KARŞILADINIZ
-“Angelina Jolie’yle görüşmenizi neden basına kapalı gerçekleştirdiniz? Görüşmede neler konuşulduğunu kamuoyuna açıklamayı düşünüyor musunuz?
 
-Resmi bir görevi bulunmayan özel temsilcilerin kırmızı halıyla karşılanması, üst düzey yetkililerle ve bakanlarla görüşmeler yapması olağan bir uygulama mıdır?
 
-2002’den bugüne kadar kaç BM özel temsilcisi Angelina Jolie gibi karşılanmıştır?
 
-Jolie’nin ziyareti, son dönemde ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton ve CIA Başkanı David Petrus’un Türkiye’ye yaptığı ziyaretlerin devamı mıdır?
 
ANGELINA CIA AJANI MI
-Angelina Jolie’nin CIA ajanı ve CIA’in savaş politikaları doğrultusunda kamuoyu yaratmak için kullanılan yüzü olduğu, nereye giderse oraya bomba yağdığı şeklindeki görüşlere ilişkin istihbarat raporları var mıdır?
 
-Bir çatışma durumunun söz konunu olduğu ve mağdur insanların kamplarının görüşüldüğü göz önünde bulundurulduğunda, vermiş olduğunuz ve kamuoyu tarafından anlaşılamayan görüntülerdeki neşeli tavırlarınız için özür dilemeyi düşünüyor musunuz?”
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@