Akyüz'e esnaftan tam not

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Salih Akyüz çalışmalarını sürdürüyor.

Siyaset 14.02.2019, 15:48 14.02.2019, 15:55
Akyüz'e esnaftan tam not

CHP Ortahisar Belediye Başkan Adayı Mimar M. Salih Akyüz, beraberindeki partililerle seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim propagandası süresinin başlangıcından bugüne kadar yaklaşık 3bin’den fazla esnafın elini sıkan Başkan Adayı Akyüz, Trabzon esnafından tam destek aldı.

BİR BETON BLOĞUN PARASIYLA BİR SOKAK IŞIL IŞIL HALE GETİRİLİR

Ekonomik krizle boğuşan Trabzon esnafı, artık bir değişimin yaşanması gerektiğine inandıklarını ifade ederek Başkan Adayı Mimar M. Salih Akyüz’e başarı dilediler.

Akyüz'e esnaftan tam not

Tabakhane sokağında seçim çalışmalarına devam eden Başkan Adayı Akyüz, insan odaklı belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceklerini söyledi.

Mevcut belediyelerin şehrin her noktasını betonlaştırdığını ifade eden Akyüz, betona değil doğaya yatırım yapacaklarını belirterek “Trabzon’a gelen ödenekler maalesef ihtiyaca göre kullanılmadı. Trabzon’u karmakarışık bir beton şehir haline çevirdiler. Denizle aramıza dev beton bloklar ördüler. Gülcemal projesinde mendirek için kullanılan dev beton blokların bir tanesinin parasıyla karanlık, kaderine terk edilmiş Ortahisar sokaklarından birini ışıl ışıl hale getiririz. Sokaklarımızı, tarihimize ve kent kimliğimize yakışır hale getireceğiz” dedi.

Eski Trabzon’a özlem duyduklarını anlatan Tabakhane esnafı, Trabzon’u bir mimarın yönetmesinden yana olduklarını söylediler.

Akyüz'e esnaftan tam not

Akyüz'e esnaftan tam not

Akyüz'e esnaftan tam not

Akyüz'e esnaftan tam not

Akyüz'e esnaftan tam not


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
Fatih şenol 12 ay önce
Gecen dönem ahmet m.genç ,e oy verdim vermez olaydım.Trabzon şehrine hiç bir katkısı olmadığı gibi ançak konuşur
Oflu 12 ay önce
Vermezler, 31 mart günü perdenin arkasına geçince, başı secdeden ayrılmayan Imam Hatipli ve Ampul dururken, Cehape ye elleri Varmaz. Trabzonun geçmişini Aramaları beyhude. Trabzon gözlerinden önünde katledildi. Hangisinin sesi çıktı.
Taner 12 ay önce
Boşuna parasını harcamazsın.Zaten genel başkanları hdp'le anlaştı.
furkan6116 12 ay önce
a haberi çok izleme
a haber 12 ay önce
a haber açık kalmış kapat çok yazmasın
Arsun 12 ay önce
İyi vatandaş adlı kişi biz ezanı okunduğunda da adı rukiye saygı göstereceği zamanda da nerede duracağımızı iyi bilenlerdeniz sen bilmiyorsan yazık olsun sana sen bu dünya fuzuli gelmiş fuzuli giteninsanlardan birisin demekki
furkan6116 12 ay önce
inşAllah chp yi sevmeyen birisi olarak inşAllah akp ye trabzonda sağlam bir darbe vurun
murat başkan 12 ay önce
sayın akyüz ortahisarı bizde akçaabatı alıp 250 bin kişiyi bulan bir kitleyi mevcut beceriksiz başkanlardan kurtaracağız... bu sefer akp trabzonu geri almak için dalevera değil yatırım yapmak zorunda kalacak. tek kurtuluş bu..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@