banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

AK Partili Kadın Kolları başkanı Meryem Demir, Erdoğan'ı da şaşırttı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Partili il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Erdoğan'a "Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin" dedi.

Siyaset 23.05.2020, 12:54 23.05.2020, 13:01

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısına, AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis üyesi olan Meryem Demir'in sözleri damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum'da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

"KIZMAYIN SAKIN BEN BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM"
Toplantıda söz alan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz" diye konuştu.

ERDOĞAN "HAŞA" DİYEREK KARŞILIK VERDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Demir'in bu sözlerine karşılık, "Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin" cevabı verdi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (23)
Trabzonlu Hayati dayı 4 ay önce
İşte bu zihniyetin geldiği nokta,
Alp TÜRK 4 ay önce
Yalakalık ne boyutlara geldi vayy Arkadaş... şunu söylerken insan nasıl utanmaz ezilip büzülmez inanılır gibi değil...
erman 4 ay önce
yağdanlıkta kariyer hedefi var sanırım. Bravo
serkan 4 ay önce
Ne kadar sorumsuz bir annesin sen yazıklar olsun sana. Birine şirin görünmek adına kendi çocuklarının hayatını hiç ettin. Onları yetiştirip ülke için hayırlı evlat olmaları için dua edeceğine sarf ettiğin sorumsuz cümleye bak. Allah sana akıl fikir versin .
ŞENOL 4 ay önce
Bre zındık. Senin gibiler böyle söyleyip yalakalık yaptığını zannederken O insanı da ne zor duruma düşürdüğünüzün farkında bile değilsiniz.
Vatandaş 4 ay önce
En güzel yoru bu! Erdoğan’ın ne suçu var bunda
Annemin anne 4 ay önce
Ruh hastası bir insan nasilda evlatlarinin ömrüne karşılık böyle bir temennide bulunur
tsli 4 ay önce
eh herkes yaranma korkusundan napacağını şaşırdı. şimdi Allah bilir günahı sevabı ama bunu diyen nasıl bir müslümandır? nasıl hipnoz ettiler sizi böyle?
asd 4 ay önce
Allah inşAllah siz ve sizin zihniyetinizde olanlardan aklı selim insanları uzak tutsun..geldigimiz hale bakar mısınız yaa...herşeyin fazlası zarar deyimi kesinlikle doğru...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@