7m

7m

hyundai

AK Partili eski yöneticinin küfürlü videosu CHP’yi kızdırdı 

Suç duyurusunda bulunacaklar.

Siyaset 29.12.2019, 10:35 29.12.2019, 10:52

Haber61/Haber Servisi - Trabzon Büyük Sanayi Sitesi Derneği Başkanı ve eski AK Partili yönetici Ayhan Arpacı geçen gün bir video paylaştı.

Videoda Türkiye’de fakirlik var diyenlere gönderme yapan Arpacı, ağır ifadeler kullandı. 

Arpacı videoda şunları söyledi;

“Trabzon’da bir esnaf arkadaşımız aldı bu aracı... Şu araba son daha yok! 220 Bin TL bu araba. 1,6 dizel. 2 bin 690 tane sırada adam var, parası verilmiş Mart ayında teslim edilecek. Çok fakiriz ekonomimiz darmadağın öyle mi? Sizin allah belanızı versin Kemal Kılıçdaroğlu’ndan tut İmamoğlu’ndan tut.. Kim algı operasyonu yapıyorsa onların Allah bin türlü belasını versin. Şe… Pe… Ad.. Köp… ya.. Yazık ya! Nasıl la fakirlik var!”

Sosyal medyanın bir anda gündemine oturan bu video hakkında hem CHP Genel Merkezindeki avukatlar, hem de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun avukatları harekete geçti.

CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Önsel Uzun, “Bu şahıs hakkında pazartesi suç duyurusunda bulunacağız” dedi.

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu ise videoyu paylaşarak, “Bu kişi Ayhan Arpacı. Ettiği tüm hakaretleri kendisine iade ediyor cumhuriyet sevdalısı herkese selamlarımı sunuyorum. Ve sayın il başkanımızı hukuki süreçte göreve davet ediyorum.” dedi. 

Ayhan Arpacı ise, kimseye hakaret etmediğini, Türkiye’de algı operasyonları kim yapıyorsa onlara söylendiğini, ne Kemal Kılıçdaroğlu’na ne de Ekrem İmamoğlu’na hakaret yada küfüre etmediğini söyleyerek kendini, savundu. 

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’nun kendisinin videosunu paylaşıp CHPlilere hedef gösterdiğini ifade eden Arpacı, Hacısalihoğlu hakkında dava açacağını söyledi.


Yorumlar (27)
Trabzonspor 1967 2 yıl önce
Arpacı sen yürekli yedin la sizin gibi çalanların parası var 2.300 tl asgari ücret alanların yok
Bordo Mavi 2 yıl önce
Ne oldu şimdi çark ettin hep böyle olur kötü söz sahibinindir o tabanları sizin zengin ettiğiniz kişiler alıyor ben veya benim durumundaki kişiler alabiliyordu ne oldu akp sahip çıkmadımı sana
Esnaf 2 yıl önce
Simdi sen bu kufurlerle hala sanayi sitesi baskanligimi yapiyorsun bir sanayi baskani bu sekilde cumleler kullanirmi
Camoka 2 yıl önce
Ulan hayatımda cumhuriyet gazetesi almadım CHP nin önünden geçmedim ama bu AKP iktidarı bize CHP ye sempati duymaya başlattı CHP olmasa iyi parti saadet hiç bir şeyden haberimiz olmayacak
Alp TÜRK 2 yıl önce
Bu üslup kaybettirdi ve kaybettirmeye devam edecek...senin gibi dusunmeyene küfür ve linç seviye yerlerde...
Sedat 2 yıl önce
Bir yerin yiyorsa git o yalakalık yaptığın siyasi partimin genel başkanına söylesene o cümleleri karşı tarafa atmak saymak sövmek serbst nasıl olsa hesap soruna kimse yok
ibraam 2 yıl önce
Ayhan Arpacı, arpanı fazla kaçırmışlar herhalde.. Hakaret edecek cesaretin var ama lafının arkasında duracak adamlığın delikanlılığın yok.
Ercan 2 yıl önce
Küfür kısmı için AYIP diyorum. Maddi sıkıntı çeken çok bu ülkede ancak otomobil sorası konusunda Ben de aynı fikirdeyim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@