kebir

AK Partili Cora'dan Muharrem İnce'ye tepki 

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Özal'ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan'la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan'a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir" dedi. 

AK Partili Cora'dan Muharrem İnce'ye tepki 

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen Cora, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' sözlerine ilişkin olarak, "Özal'ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan'la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan'a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir" dedi. 

Cora, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz'da ölüme yürüdüğünü söyleyerek, "Kim hangi planı yaparsa yapsın, kurulan tuzakların hepsi boşa çıkacaktır. Muharrem İnce'nin açıklaması talihsiz bir açıklamadır. Özal'ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan'la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan'a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir. Bu açıklamasını daha da detaylandırıp açıklığa kavuşturmasını bekliyoruz. Sandıktan çıkacak sonucu kabul edemeyecek olanlar, şimdiden bir senaryo peşindeler. Milletimiz buna fırsat vermeyecektir. Cumhurbaşkanı adayımız Erdoğan, açık ara farkla bu seçimi ilk turda kazanacaktır. Bunu görenler millette karamsarlık tablosu oluşturmaya, korku dünyası oluşturmaya çalışmaktadırlar" ifadelerini kullandı. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mutlu
Mutlu - 1 hafta Önce

Hay allahım ya, adamın söylediği net şekilde anlaşılıyor. "Özal, Demirel, Çiller, Ecevit nasıl gittiyse sende öyle gideceksin" dedi. Ramazan ayındayız. Bu nasıl bir müslümanlıktır, müslüman bile bile yalan söylemez. Siyasi rant için yalan söylüyorsun

Kazim
Kazim @Mutlu - 1 hafta Önce

Kim yalan? Akp mi ? Sus pis fedocu vadan hayini . Sütte karartı olur akpartide olmaz!!!!

selim
selim - 1 hafta Önce

tayfun bey bırakın bu işleri
trabzonun kupasını çalan adamlara kaşkol takmaya devam edin.
bu seçimde nasibinizi alacaksınız merak etmeyin.

MST
MST - 1 hafta Önce

Birilerine yaranmak ve siyasi rant için yalan söylüyorsun...

murat
murat - 1 hafta Önce

ilk turda kazanmazsa ne olacak
fb-bjk maçı gibi ilk tura kumpas kurdular deyip işin içinden çıkar.
yine başkan olur.

banner393