alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

AK Parti Trabzon Danışma Meclisi toplandı: “Yapacak daha çok işimiz var”

AK Parti Trabzon Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Siyaset 03.07.2021, 12:34 03.07.2021, 12:39
AK Parti Trabzon Danışma Meclisi toplandı: “Yapacak daha çok işimiz var”

AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İlçe Belediye başkanları, AK Parti eski il başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve partililer katıldı.

AK Parti Trabzon Danışma Meclisi toplandı: “Yapacak daha çok işimiz var”

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Milli iradenin ve Türkiye’mizin çimentosu Trabzon’umuzun vatanına bayrağına istiklaline ve istikbaline sevdalı siz değerli dava arkadaşlarımla bu güzel ortamda aynı havayı teneffüs etmekten duyduğum onuru, gururu, memnuniyeti sizlerle paylaşmak istiyorum.

AK Parti şanlı bir mazidir. AK Parti güçlü ve aydınlık bir atidir. AK Parti binlerce yıllık dava çınarının günümüzdeki genç ve taze fidanıdır.

AK Partili olmak demek hakkı ve hakikati egemen kılmak için gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, yaz kış demeden, uzak yakın demeden çalışmak demektir.

AK Partili olmak demek haksız güçlülere karşı haklı güçsüzlerin yanında yer almayı kendine şiar edinmek demektir.

Zulüm ve haksızlık karşısında tıpkı lideri Recep Tayyip Erdoğan gibi dimdik durmak demektir.

AK Parti Trabzon Danışma Meclisi toplandı: “Yapacak daha çok işimiz var”

AK Partili olmak demek Türkiye Cumhuriyeti devletini 21. yüzyılın parlayan yıldızı yapmak için gece gündüz demeden çalışmak demektir.

Sizlerin gece gündüz demek bilmeyen mesaisiyle alın teriyle, akıl teriyle geride bıraktığımız 20 yılda her alanda çok büyük hizmetlere imza attık.

Çok büyük işler başardık. Ancak yapacak daha çok işimiz var. Daha kat etmemiz gerek çok uzun mesafeler var.

İhmal edilmiş onlarca yılı telafi etmemiz için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor.

Bu saatten itibaren Liderimizin işaret ile inşallah 2023 yılında gerçekleştirilecek seçim için kollarımızı sıvamamız ve sahaya çok güçlü bir şekilde inmemiz gerekiyor. 

Öyle inanıyorum ki 2023 yılı gerek partimiz gerek ülkemiz ve gerekse ümitlerini Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne Anadolu’ya ve Trakya’ya ve partimize bağlamış olan bütün mazlum ve mağdur milletler için bütün mustazaflar için çok güzel ve parlak bir yıl olacaktır.

İnşallah sizlerin emeğiyle, gayretiyle Ana Kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız bu büyük ailenin, bu büyük teşkilatın her bir ferdinin gayretiyle, cehdiyle…

2023 ve 24 yılında yapılacak her iki seçimde de çok büyük başarılara inşallah bir kez daha imza atacağız.

Bu görevler milletimize hizmet etmek için bir vesilesidir. Allah’ın rızasını kazanmak için birer vesiledir.

Bundan 20 yıl önce partimiz ülkemizi hakettiği itibara kavuşturmak için milletimizin medeniyet tasavvurundan, aklından, vicdanından, kalbinden, gönlünden süzülerek kurulmuş bir partidir.

AK Parti bir Anadolu hareketidir. AK Parti bir millet hareketidir.

Partimiz teşkilatımızın önderliğinde aziz milletimizle birlikte kuruldu. 20 yıllık kutlu yürüyüşümüzü aziz milletimizle birlikte gerçekleştirdik. Hizmetlerimizi aziz milletimizle birlikte gerçekleştirdik.

Önümüze çıkan engellere aziz milletimizin desteği ile duasıyla göğüs gerdik.

AK Parti Trabzon Danışma Meclisi toplandı: “Yapacak daha çok işimiz var”

AK Parti ülkemizi dünya milletler ailesi içerisinde hak ettiği itibara kavuşturmak için milletimizden aldığı güç ve kuvvetle siyaset yapan bir partidir.

AK Parti dünyamızı bir güneş gibi aydınlatan medeniyet tasavvurumuzun günümüzdeki sancaktarlığına, bayraktarlığına talip bir partidir.

AK Parti binlerce yıldır kesintisiz bir şekilde devam eden devlet silsilemizin günümüzdeki adı olan Türkiye Cumhuriyeti devletini ilelebet payidar kılmak için gece gündüz demeden çalışan gönül erlerinin partisidir.

AK Parti bir inançtır. AK Parti bir şuurdur. AK Parti bir bilinçtir. AK Parti bir ülküdür.

AK Parti ruhuna sahip olmak, Hak bildiğin yolda yılmadan, yorulmadan ilerlemektir. Ya Allah Bismillah deyip işe koyulmak, sorumluluk almaktır.

Milletin derdiyle hemhal olmak, bir olmak birlik olmaktır.

Yoruldum diyenin yardımına koşmak, yol yok geçemiyorum diyene yol açmaktır.

Sorunlar elbet olacak, biz nasıl çözeriz ona bakalım demektir. Garibin duasında yer almak, yetimin aşını ekmeğini sağlamaktır. Kimsesize kendini kimsesiz hissettirmemektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın her daim tekrar ettiği bir söz var:" İnsanı yaşat ki devlet yaşasın." Sayın Cumhurbaşkanımız'ın bu sözü şiar edinmesinin elbet bir sebebi var. Bu millet aziz bir millettir bu millet fedakar bir millettir ve bu millet kadirşinas bir millettir.

Kendisine hizmet edenin kıymetini bilir. Ve bu millet feraset sahibidir, gönlünde iz bırakanın gönlünü yapmasını da çok iyi bilir. Seçim vakti geldiğinde ferasetini gösterir ve oyunu halka hizmeti Hakka hizmet olarak görene verir.

AK Parti Trabzon Danışma Meclisi toplandı: “Yapacak daha çok işimiz var”

Değerli dava arkadaşlarım; Dün ülke içi vesayetle mücadele ederken bugün küresel vesayetle karşı karşıyayız.

Ekonomik manipülasyonlarla, yalan iftira ve her türlü safsata ile milletimizin aklını karıştırmak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hükümetimizi zayıflatmak istiyorlar.

Sizlerden rica ediyorum; asla bu oyunlara gelmeyin, onlara inanmayın! Onların amacı belli! Erdoğan’sız bir AK Parti, Erdoğan’sız bir Türkiye!

Buradan onlara sesleniyorum! Başaramayacaksınız! AK Parti Teşkilatları buna müsaade etmeyecek! Milletimiz buna müsaade etmeyecek!

Bu vesileyle üzerimizde büyük bir sorumluluk olduğunun bilincinde olmalıyız.

Kıymetli dava arkadaşlarım ve AK Parti'ye gönül verenler, bir davaya gönül vermek samimi bir gayretle çalışmayı gerektirir. Kendini bu davaya adamayı gerektirir.

Necip Fazıl'ın da dediği gibi dava adamı günü kurtarmaya çalışmaz! Onun hayalleri çok daha büyüktür. O, geleceği inşa etmeye çalışır. Memleketin derdi onun derdidir, milletin derdi onun derdidir. Evine helalinden ekmek götürmeye gayret eden vatandaşın derdi onun derdidir.

AK Parti davasına gönül verenler, ülke öz kaynaklarını etkili ve verimli kullanabilsin diye çalışır. Millet refah içinde yaşayabilsin diye çalışır,

Milli projeler üretilsin istiklalimiz ve istikbalimiz kendi elimizde olsun diye çalışır. Niyet halis olunca Hak yardım eder, derler. Gerçekten de öyledir. Bu dava nice badirelerle karşılaşmış nice tehditlere maruz kalmıştır ama niyet Hak yolunda halka hizmet olduğu için Hak batıla galip gelmiş teşkilatımız bütün zorlukların üstesinden gelmiştir. İnanıyorum ki inancımızı gayretimizle, gayretimizi samimiyetimizle buluşturmaya devam edersek daha nice başarılara imza atar, başarıların haklı gururunu birlikte yaşarız...

Bilge Kağan Orhun Abidelerinde milletine seslenirken, Gece uyumadım, gündüz oturmadım Türk Milleti için ölesiye yitesiye çalıştım, der. O yüzden Bilge Kağandır ve milletinin hafızasından hiç silinmemiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız da bu millet için aynı bilinçle çalıştığı için girdiği her seçimden galibiyetle çıkmıştır. Kıymetli dava arkadaşlarım ve Ak Partiye gönül verenler, bizim de niyetimiz ve gayretimiz bu anlayışı devam ettirmek olmalıdır.

2023 ve 2024 seçimlerinin en önemli aktörleri sizler olacaksınız!

Mahalle teşkilatlarımızdan, il ana kademe yönetimimize kadar gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla hep birlikte gönül seferberliği başlatacağız!

Önümüzdeki seçimleri bizlerin azim ve gayreti belirleyecek. Tevazu ve samimiyetle çalışacağız.

Güven ve istikrar için yaklaşık 20 yıldır süren bu yolculuğumuzu 2023 zaferiyle taçlandırarak yolumuza 2053 ve 2071 hedefleriyle birlikte devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhur İttifakı olarak seçimlerden zaferle çıkarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini kalıcı hale getirecek ve milletin iktidarını yarına güçlü bir şekilde taşıyan teşkilatlar olarak tarihe geçeceğiz.

Milletimizin desteğini almak için onlara anlatacak çok hizmetimiz var.

Allah’a şükür Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz adeta çağ atladı. Eğitimden kültüre, Sağlıktan altyapıya, duble yollardan teknolojik yatırımlara, bilimden sanayiye her alanda büyük hizmetler yaptık.

Bizim yapmamız gereken nasıl ki yerel seçimlere gönül belediyeciliği anlayışı ile girdiysek önümüzdeki seçimlere de GÖNÜL SEFERBERLİĞİ ile GÖNÜL ALMA SİYASETİYLE gireceğiz.

Teşkilatlarımızda görev almış, Partimize oy vermiş insanlardan gönlü kırılmış olanlar olabilir onların hepsine ulaşacağız ve her birinin yeniden gönlünü alarak eski yeni ayrımı yapmadan BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE yolunda omuz omuza verip yeniden büyük bir mücadeleye başlayacağız.

Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, adalette, emniyette, enerjide, tarımda yaptıklarımızı anlatacağız, dış politikada ne yaptık, ne yapıyoruz, ne yapacağız bunları anlatacağız.

Muhalefet partilerinin ne ülkeye ne millete bunu açıklayacak ne vizyonları ne de verdikleri hesapsız, kitapsız sözleri hayata geçirebilecek dirayetlerinin olmadığını her vatandaşımıza anlatacağız.

Bunların yalandan başka bir vizyonları yok.

Bilhassa gençlerimizi gelecekleri ve hayalleri konusunda kendilerine yol açacak, destek verecek, imkan sağlayacak tek partinin AK Parti olduğuna ikna edeceğiz.

Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri zafere ulaştırsın.

Bir olacağız, iri olacağız! Diri olacağız

Hep birlikte Trabzon olacağız!

Hep birlikte Türkiye olacağız!

İl danışma Meclisi toplantımıza katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür eder, toplantımızın şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini dilerim. 


Yorumlar (17)
Eyvah 6 ay önce
Ücer Dörder maaslarinizlami!?
Siz gideceksiniz,sömürü bitecek.
İsiyin 6 ay önce
Asrın lideri ümmetin umudu reisin 3 Temmuz mektubu Trabzon AKP kurultaylarında okunmalı. Ekonomi ise uçuyor herşey Avrupadan ucuz herkesin evi arabası işi hatta çift maaşı falan var. Her şeyi satıp özelleştiren ise cehape zihniyeti. Tank Palet orada duruyor işte yarısına ortak oldular... Paranın rengi dini olmaz. 10 milyon Suriyeliye bakıyoruz, Saray yaptık ama az biraz tasarruf edin porsiyonları azaltın...
Davut 6 ay önce
Ahahahha bundan sonra yavru muhalefet olarak hayatına devam edecek bir parti için iddialı laflar :)
Arsinli 6 ay önce
Yemeye talana rüşvet hırsızlığa devam. Tabiki işiniz bitmedi..
2010-11 şampiyonu TRABZONSPOR 6 ay önce
önce istifa edin
nuri 6 ay önce
2011 şampiyonu fenevbahçe diyenleri partisisiniz
İbra 6 ay önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Ali Koç’a cevaben yazdığı ‘Fenerbahçe Adalet Mücadelesi 10. Yıl Dönümü Mesajı' başlıklı mektupta “FETÖ'nün, yargı marifetiyle Türk futbolunu dizayn etme girişimi, Fenerbahçe camiasının dik duruşu sayesinde başarısızlığa uğramıştır. Örgütün demokrasimize ve istiklalimize yönelik hamlelerinin çoğunun akim kalmasında, Fenerbahçe'nin yürüttüğü hak arama çabasının önemli payı vardır” ifadelerini kullandı.
OFLU61 6 ay önce
daha cokkk yap islet adi altinda vergilerimizi mütahitlere peskes cekecek absürd cilgin projeleriniz olacak,satilmadik fabrika kalmadi ama satilacak cokkk deniz kenarlari,ormanlar kaldi,daha 4 maas vereceginiz torunlariniz yolda,ve tosuncuklar cikaracaksiniz onlarla makamlarda resimler cekeceksiniz,dahhhaaa ,.,,daha,..,.,
BordoMavi227 6 ay önce
Biat etmekten , masal anlatmaktan baska ne yaptiniz, vizyonsuz, öngörüsüz, ayristiriciliktan baska , birakin bu isleri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@