AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

AK Parti'de Köprübaşı İlçe kongresi yapıldı.

Siyaset 13.09.2020, 12:35 13.09.2020, 13:00
AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Koordinatörü Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve  Bahar Ayvazoğlu,  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman, delegeler ve teşkilat mensupları katıldı. 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi kongrede yaptığı konuşmada AK Parti'nin yeni hedeflere emin adımlarla ilerlediğini belirterek "İnandığın Yolda Yürü sloganı ile başlatmış olduğumuz 7. Olağan Kongre sürecimiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun."dedi.  

Kongrede yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Revi "AK Parti teşkilatları olarak birlik ve beraberlik ruhu ile hareket ettiğimiz sürece aşamayacağımız engel yok. Her zaman dediğimiz gibi kongreler bir bayrak yarışıdır. Görevi biten, bayrağı bir diğer dava arkadaşımız teslim edecek ve emredersiniz komutanım diyerek düşen görev ve sorumlulukları yerine getirmeye devam edecek. her zaman siz değerli teşkilat mensuplarımızla gurur duyuyoruz. Bizim davamızda durmak yok. Tek millet, tek devlet, tek vatan, tek bayrak anlayışıyla; bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız! Kongremiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.  

AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Orhan Erdoğan yeniden görevine devam edecek.

AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

AK Parti Köprübaşı'nda Başkan belli oldu

Yorumlar (5)
köprübaşı 5 ay önce
yönetim nasıl oluştu onlarıda ekleyin herkes görsün
H. M 5 ay önce
AKP bu ülkeye demokrasi dersi veriyor. Üç listeyle gidilen seçimde harika demokrasi örnekleri verildi.. Ataman bu seçimde C. Başkanına yağcılık bağlılığını iletmedi..Hayret
Mantıklı 5 ay önce
Herhalde Korona “köprü” kelimesini duyunca korkmuş olacak ki, oraya uğramamış !
Turkoglu Turk. 4 ay önce
uzmaya devam ekonomi ucuyor gazda bulduk simdi daha fazla gaz vermeye devam devam gaz verin
Osman çetinkaya/köprübaşı/Trabzon 2 ay önce
İyiki varsınız iyilik size yakışır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@