banner556

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan için söylediği sözlere AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten sert tepki geldi.

Siyaset 01.12.2020, 18:36
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki gösterdi.

Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi:

''CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sayın Cumhurbaşkanımız için “Türkiye için Milli Güvenlik sorunudur,” demiş. Yine Türkiye’nin hak ve menfaatlerine düşman olanların diliyle konuşmuş. Türkiye Cumhurbaşkanı’na karşı bu ifadeyi kullanan kişi bir “demokrasi sorunu” haline gelmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye’nin milli güvenliğinin korunması için en kararlı ve güçlü siyasetlere imza atmaktadır. Bunun için Türkiye düşmanlarının ortak hedefi haline gelmiştir. Tehditler karşısında Cumhurbaşkanımız tavizsiz bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Kılıçdaroğlu’nun utanç verici şekilde sayın Cumhurbaşkanımız için “Türkiye için milli güvenlik sorunudur” dediği gün, yabancı bir yayında “Türkiye’nin sorunu Cumhurbaşkanının bizzat kendisidir” manşeti atıldı. Milli güvenliğimize düşman olanların hedefi Cumhurbaşkanımızdır.''

Yorumlar (1)
antikus 2 ay önce
hiimmm anladim milli güvenligimiz icin kendimizin koruyamayacaginizi düsündüklerinden para edecek ne varsa katara satiyor ülke,ye ne oldugu belli olmayan 5-6 milyon arap itini soktular bundan daha büyük güvenlik tehdidimi var??

Gelişmelerden Haberdar Olun

@