AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

AK Parti İlçe kongresi gerçekleştirildi.

Siyaset 17.10.2020, 23:55 18.10.2020, 00:03
AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

Trazon'da AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta,  AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Trabzon Bölge Koordinatörü Polat Türkmen, AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, delegeler ve teşkilat mensupları katılımlarıyla gerçekleşti. 

AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe yeniden görevine devam edecek.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi kongre konuşmasında şunları söyledi;

"Değerli dava arkadaşlarım ve kıymetli basın mensuplarımız hepiniz ilçe kongremize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. ‘inandığın yolda yürü’ sloganı ile gerçekleştirmekte olduğumuz 7. Olağan kongre sürecimiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Partimizin bu günlere gelmesinde, partimizin büyümesinde ve gelişmesinde emeği olan bütün teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. 
Bu süre zarfında aramızdan ayrılarak ebediyete irtihal eden değerli dava arkadaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum. Coşku ve heyecanımızı kaybetmeden kongrelerimizde sizlerin ve kıymetli hemşerilerimizin sağlığı için temizlik maske ve mesafe kurallarına riayet ediyoruz. Bu sebeple kongrelerimizi sınırlı sayıda katılımla gerçekleştiriyoruz. Hep birlikte daha dikkatli davranarak bu günleri de geride bırakacağız. Kıymetli dava arkadaşlarım. Tevazu, samimiyet ve gayretle kurulduğumuz günden beri milletimize hizmet ediyoruz. Hiçbir zaman bu çizgiden şaşmadık. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde 2023 hedefleri doğrultusunda inandığımız yolda bu günlere geldik. Ve 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz. 18 yıllık iktidarımız döneminde alt yapı, üst yapı, imar ve diğer alanlarda birçok yatırımı Akçaabat’ta başlattık. Ak parti olarak cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Akçaabat’ı geleceğe taşıyacak en önemli projeleri başlattık. Özellikle şinik organize sanayi bölgesi turizmin yanında Akçaabat’ın kaderini değiştirecek bir projedir. Bu proje için tüm gayretimizi ortaya koyuyoruz. 
İnşallah tamamlandığında ilçemizin ve Trabzon’un kalkınmasında önemli bir rol oynayacaktır. İlçemize kazandırdığımız Trabzon üniversitesi ilçeye önemli bir imaj katmaktadır. İlerleyen süreçte yeni fakülteler ve yerleşkelerle birlikte Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden biri olacaktır. Turizm, sanayi ve eğitim üçlüsü ile Akçaabat’ın ekonomisi her geçen gün daha da güçlenecektir. 

AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

Akçaabat sahili mevcut turizm tesisleri ile hizmet sektöründe önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Bizler ak parti olarak hükümetlerimiz döneminde Akçaabat turizminin gelişmesi için tüm gayretimizi ortaya koyduk. Ve kararlılıkla yatırımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Doğal güzelliklerimizin gün yüzüne çıkması ve daha fazla turistin ziyaret etmesi adına önemli çalışmalar yaptık. Hıdırnebi – Haçkalıbaba – Kayabaşı gibi yaylalara ulaşımı kolaylaştırmak için Akçaabat Düzköy yolu başta olmak üzere gerekli yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Doğu tarafından Söğütlü mahallesinin batı sınırına kadar ulaştı. Hat döşemeleri Yaylacık mahallesinde devam ediyor. Sözün özü Akçaabat’ta önemli yatırımlar yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Tüm bu yatırımları sizlerin gayret ve desteğiyle oluyor. Sizler bize destek verdiğiniz sürece, hep birlikte gece gündüz demeden çalışarak hizmetlerimizi daha ileri taşıyacağız. 

18 yıldır iktidardayız ve bugün geçmişe nazaran hayal edilemeyecek bir noktaya ulaştık. Bu aşamaya gelene kadar emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Kim memleketimiz için taş üstüne taş koyduysa hepsinden Allah razı olsun. Bizler de bugün burada aynı hassasiyetle yine elini taşın altına koyarak gayretle mücadele edecek insanları seçeceğiz. Bu sebeple seçilecek olan kardeşlerimizin sorumluluğu büyük. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir dünya liderinin partisinin temsilcisi olmak kolay değil! Hepimiz nerede olduğumuzun farkında olacağız. Darılma, kırılma, küsme gibi bir lüksümüz yok! Gece gündüz demeden çalışmak zorundayız. Tevazu samimiyet ve gayretle mücadele ettiğimiz sürece başarıya ulaşmamız çok daha kolay olacaktır. Eski yeni ayrımına gitmeden teşkilat olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada el ele vererek ilçemizi daha ileriye taşıyacağız. Hep birlikte cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hedefleri doğrultusunda teşkilatımızı daha da güçlendireceğiz. " 

AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanı

AK Parti Akçaabat'ta kongre heyecanıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Ahmet . 12 ay önce
Ben akcaabat lı olarak ve akpartili olarak diyorum yol ve dohalkaz calışmalarına hız verin içraat yapalım birbirimizi ... Kantırmayalım
BenDeniz 12 ay önce
Ben de bir Yomralı olarak diyorum ki artık ne yaparsanız yapın akp nin işi bitmiştir...
Cumhuriyet tarihinde bu kadar genç işsizlik! Pahalılık! Görülmemiş.Hak,Hukuk,Adalet kalmamış. Ülkenin bütünnnn kaynaklarını yandaşlara hortumlattınız artık yeter bırakın gidin.
ABDULLAH BEYDAĞLI 12 ay önce
DİĞER İLÇELER DE NASIL YÖNETİM OLUŞTURULDU AYNI TORNADAN ÇIKMIŞ GİBİ
ABDULLAH BEYDAĞLI 12 ay önce
ŞU YORUMLARIN HEPSİ SAHTE ADLAR DA HEPİSİNİ KALDIRIN YAYINDAN ALGI OPERASYONU BUNLAR???
Bondikali 12 ay önce
Akcaabatta halt bunlara oy Verena varmi varsa cok yazik
ENGİN BURAKHAN 12 ay önce
yoruma gerek olmuycak derecede iğrenç bir liste oluşturuldu???????
Şeref 12 ay önce
DURMAK YOK YOLA DEVAM BU DÖNEMDE TAYYİP ERDOĞAÑDAN BAŞKA KİM ÜLKENİN BAŞINDA OLSAYDI HALİMİZ BERİŞANDI SIKINTI YOKMU VAR AMA ÜLKE GİDERSE NE YAPAYYIM MALI MÜLĶU
Ahmet 12 ay önce
Yol dohalkaz nerde 10.yıldır bekliyoruz...
Ahmet 12 ay önce
Kusura bakmayın orta mahalle taş duvar şantiyesi olarak kullanılan yoldan bahsediyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@