banner526

banner535

Ağasar'da Cora coşkusu

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Şalpazarı’nda seçim çalışmalarını günün erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar ara vermeden sürdürdü.

Siyaset 05.06.2018, 15:01
Ağasar'da Cora coşkusu

Şalpazarı’nda çok büyük bir ilgi ile karşılanan ve bu ilgi sebebiyle sokakta yürümekte güçlük çeken  Salih Cora, “Siyasete girdiğim günden itibaren Şalpazarı büyük bir destekle yanımda olmuştur. Bu sebeple Ağasar’ın kadirşinas insanlarının gönlümüzdeki yeri çok müstesnadır. Milletvekili seçildiğimiz günden beri  ilçemiz için elimizden gelen gayreti gösterdik, gelen taleplerin hiçbirini boş çevirmedik. Her hafta sonu geldiğimiz Trabzon’da sık sık Şalpazarı’nı ziyaret ettik, halkımızla iç içe olduk. Şalpazarı’nda bir hayal olan Meslek Yüksekokulu’nu ilçemize kazandırdık. Onunla kalmadık ilçe stadı, hükümet konağı, dere ıslahları, gölet projeleri gibi çok sayıda yatırımda somut adımlar attık, Şalpazarı – Şıhkıran – Erikbeli - Kadırga  yolunun altyapı  çalışmalarını başlattık. Bu yıl programa aldırdık o da en kısa sürede nihayetlenip hemşehrilerimizin hizmetine açılacaktır. Biz Şalpazarı için hizmet kervanını yola koyduk.” dedi.

Şalpazarı’nın her zaman yanlarında olduğunun altını çizen Salih Cora, “Şalpazarı’ndaki hemşehrilerimizle bizim aramızda yıkılması mümkün olmayan çok büyük bir gönül köprüsü vardır. Onların bir evladı, kardeşi olarak bugün destek istedik. Biz bu bölgeye güveniyoruz ve daha da güçlü olarak seçileceğimize inanıyoruz.   Ağasar’ın gelişmesi, kalkınması ve büyümesi için biz elimizden geleni yaptık ve buna da devam edeceğiz. Bugün Şalpazarı’nda vatandaşlarımızın yoğun ilgisine mazhar oluyorsak sebebi budur. Şimdi yeni bir yola çıktık ve gönülden inanıyorum ki Şalpazarı yine yanımızda saf tutacaktır. Bu millet yapanın da yıkacağım diyenin de cevabını sandıkta verecektir. Benim kıymetli hemşehrilerimin adalet terazisi asla şaşmaz.” ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@