banner526

banner535

Adanur'dan Akgül'e cevap - "İYİ Parti Teşkilatı Mustafa Bıyık'ın elini bırakmasın"

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Avni Adanur'dan İyi Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül'e cevap.

Siyaset 21.05.2019, 15:57
Adanur'dan Akgül'e cevap - "İYİ Parti Teşkilatı Mustafa Bıyık'ın elini bırakmasın"

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Avni Adanur, İyi Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül'ün açıklamalarına cevap verdi. 

AK Parti Yomra İlçe Başkanı Avni Adanur, İyi Parti'nin Yomra İlçe Başkanı Akgül'e "Seçim süresince partilerinin adını kullanmayanlar, kazanırsa AK Partiye geçecek algısı oluşturanlar şimdi sahiplenme telaşına düşmüşler. Bugün itibariyle Yomra'da İyi Parti'nin bir İlçe Başkanının da olduğunu öğrenmiş olduk."dedi. 

İyi Parti teşkilatının Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık'ın elini bırakmaması gerektiğini ifade eden Adanur "İl Başkanımız Haydar Revi'nin de dediği gibi Mustafa Bıyık'a AK Parti'nin kapısı kapalıdır. Kendisi ve çevresindekiler muhtemelen farklı hesaplar peşinde. İl Başkanımızın açıklamasına büyük bir telaşla cevap vermesi boşuna değil. Benden tavsiye; yanından ayrılmasınlar, elini bırakmasınlar, nereye gideceği belli değil." ifadelerini kullandı. 

AK Parti Belediyeciliği ile birlikte Yomra'da büyük hizmetler yapıldığını belirten Adanur "AK Parti Yomra büyük hizmetler yaptı. Büyük çalışmalar gerçekleştirdi. Halen daha AK Parti olarak Yomramızda teskilatimiz ve belediye Meclis Üyelerimizle, ilçemize ve mahallelerimize güzel hizmetler yapmaya devam ediyoruz. Yomra'da yapılan hizmetler ortada, sizin de neler yapabilecek olduğunuzu hep birlikte göreceğiz."dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Mustafa 1 yıl önce
AK Parti Belediyeciliği ile birlikte Yomra'da büyük hizmetler yapıldığını belirten Adanur "AK Parti Yomra büyük hizmetler yaptı.

Büyük hizmetler dediği Yomra'yı BETON yığınına çevirip yeşili yok ettiler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@