banner526

banner533

banner513

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Saka, Öğretmenler gününü kutladı

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle yazılı açıklama yaptı.

Sinop 23.11.2017, 20:08 09.02.2018, 17:43
İYİ Parti İl Başkanı Hasan Saka, Öğretmenler gününü kutladı
Hasan Saka açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleği olup emek, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir. Kendini geliştiren ve ufku açık öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz, muassır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkarak, aydınlık yolda yürümeye devam edecektir.

Değerli Öğretmenlerimiz, genç kuşakların okuyan, araştıran, donanımlı, özgüvene sahip, kendi değerlerini unutmadan evrensel değerleri benimseyen ve ülkesini seven bireyler olarak yetişmelerindeki çabalarınız her geçen gün daha büyük önem kazanmaktadır.

Ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz çocuklarımızı ahlaki vicdani etik değerler eşliğinde aklın ve bilimin rehberliğinde hızla değişen dünyaya ayak uydurabilecek şekilde bilgili, donanımlı, dinamik ve açık fikirli bireyler olarak yetiştirmek için canla başla çalışan öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, görevleri başında şehit olan, aramızdan ayrılan geçmiş ve günümüzdeki tüm öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, Öğretmenler Gününüzü yürekten kutluyorum.”
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@