7m

Çapkınoğlu

İğrenç olay! Kendi kızını 2 yıl arayla hamile bıraktı

Sinop'un Durağan ilçesinde, 2 yıl arayla hamile kalan 13 yaşındaki kız çocuğu Ö.N.T.’ye, cinsel saldırıları gerçekleştiren baba Ömer T. (50), çıktı. Gözaltına alınan baba, tutuklandı.

Sinop 16.05.2020, 12:31
İğrenç olay! Kendi kızını 2 yıl arayla hamile bıraktı

Sinop'un Durağan ilçesinde yaşayan Ö.N.T., henüz 11 yaşındayken hamile kalıp, kız çocuğu dünyaya getirdi.

SUÇSUZ E.T. TUTUKLANDI, GERÇEK 3 AY SONRA ORTAYA ÇIKTI

Başlatılan soruşturmada küçük kızın ifadeleri doğrultusunda duyma engelli E.T. (55) gözaltına alındı. Şüpheli tutuklanırken, bebek ve E.T.'den alınan DNA örnekleri incelemeye alındı. 3 ayın sonunda ise DNA örneklerinin uyuşmadığı, bebeğin babasının E.T. olamayacağı ortaya çıktı. Şüpheli, tahliye edildi.

KÜÇÜK KIZ ÇELİŞKİLİ İFADELER VERDİ

Bebeği Samsun Yetiştirme Yurdu’nda koruma altına alınan Ö.N.T.’nin geçtiğimiz aylarda yeniden hamile olduğu ortaya çıktı. Şu an 13 yaşında olan çocuk, kendisine cinsel saldırıda bulunan kişiyi tanımadığını söyledi. Çelişkili ifadeler veren Ö.N.T., ailesinden alınarak Samsun Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na yerleştirildi.

2 BEBEĞİN BABASI DA O ÇIKTI!

Soruşturmayı genişleten polis ekipleri, şu an 2 yaşında olan ilk bebek ile hamile Ö.N.T.'nin karnındaki bebekten ve öz baba Ömer T.’den DNA örneği aldı. Yapılan DNA incelemesi sonucunda da 2 bebeğin babasının da kız çocuğunun öz babası Ömer T. olduğu ortaya çıktı.

Kızına cinsel saldırıları gerçekleştiren baba Ömer T., gözaltına alındı. Sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede, mahkemece tutuklanan Ömer T., cezaevine koyuldu.


Yorumlar (6)
Hlan 2 yıl önce
Başımıza taş yagmadigina dua edelim gebertin bunu beslemeyin
şenol 2 yıl önce
Allah seni bildiği gibi yapsın iğrenç herif diyecek hiç bir şey bulamıyorum. Şuraya bak ya toplum olarak nereye gidiyoruz. Bu ne cahillik sapıklık yazıklar olsun.
REELCİ 2 yıl önce
ASINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ASINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Adem Çakıroğlu 2 yıl önce
ALLAH'IM SENİN BELÂNI VERSIN INŞALLAH IÇERDE TEZ ZAMANDA GERTIRLER SENI HINZIR
Ali KAYA 2 yıl önce
Kötüler için yaşasın cehennem.
Remzi 2 yıl önce
Utanıyorum ülkem adına utanıyorum ogüzelim memleketim adına Sinop bu karayı hak edecek bir vilayet olamaz bu şeref haysiyetsiz de sinoplu olamaz kesin kanı bozuk karışık bir ırkdan geliyordur bu soysusuzun soyu Allah şu mübarek günlerin hürmetine bin türlü belasını verir inşAllah utanıyorum memleketim adına yazık yazık çooookkk yazık ????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@