Alzaymır hastası yaşlı adam 4 gündür kayıp

 Sinop’ta 4 gün önce kaybolan 98 yaşındaki alzaymır hastası Hasan Demirci’yi arama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Samsun'dan takviye AFAD ekibi geldi.

Sinop 28.10.2020, 09:24
Alzaymır hastası yaşlı adam 4 gündür kayıp

Sinop’un Gerze ilçesinde hayvan otlatmak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 98 yaşındaki alzaymır hastası Hasan Demirci’yi arama çalışmaları sürüyor. Kaybolduğu ilk günden beri arama çalışmalarına katılan Hasan Demirci'nin oğlu Cafer Demirci, babasından gelecek iyi haberi bekliyor.

Sinop'un Gerze ilçesine bağlı Şehli köyü Bahçe Mahallesi'nde oturan alzaymır hastası Hasan Demirci, 25 ekim Pazar günü öğle saatlerinde 'hayvan otlatmaya' diye evden çıkarak bir daha geri dönmedi. Demirci'nin yakınları, jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Kayıp Hasan Demirci'nin bulunması için bölgede jandarma ve AFAD ekipleri, arama çalışması başlattı. Köy çevresinde ve sarp arazide süren arama çalışmalarına, Samsun AFAD ekipleri ve iz takip köpekleri de katıldı. Havadan ve karadan akşam geç saatlere kadar süren arama çalışmalarında kayıp Hasan Demirci’ye ait herhangi bir ize rastlanılmadı.

Alzaymır hastası yaşlı adam 4 gündür kayıp

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@