Koç: Muhalefete anlam veremiyorum

Ak Parti'de Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç çalışmalarını sürdürüyor.

24 Haziran seçimleri için artık son viraja girilirken, AK Parti Milletvekili adayları da tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor.

"Vakit Türkiye Vakti" diyerek yola çıkan Ak Parti'de Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç da gecesini gündüzüne katarak Trabzonlu hemşehrileri ile kucaklaşıyor. Önceki gece Çukurçayır'da esnaf ve halk ile buluşan Koç dün de Mlletvekili ve Milletvekili aday arkadaşları ile birlikte Çaykara, Dernekpazarı, Hayrat, Sürmene ve Akçaabat'ta gerçekleştirilen mitinglere katıldı.

Koç "Türkiye'nin geçmişine bakıldığı zaman geldiği nokta Dünya'nın dikkatini çekiyor ve büyümemizi istemiyorlar. Dünya'yı yönetmek isteyen şer güçlerinin Türkiye'nin büyümemesini istemesine anlam verebilirim ancak bu ayak oyunlarına alet olan muhalefete bir türlü anlam veremiyorum. 15 Temmmuz'da ülkenin geleceğini karartmak isteyenlerin oyunlarının bir parçasıı oluyorlar. Bu mücadelenin ülkenin topyekün mücadelesi olduğunu hala idrak edemiyorlar. Ama kim ne yaparsa yapsın bu ülkenin geleceğini karartamayacaklar. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve biz, ardından da halkımız dik durarak onların emellerine ulaşmasına mücadele etmeyecek. Bunu sürekli tekrarlıyorum. Türkiye, Dünya konjonktüründe artık söz sahibi bir ülke olacaktır. Hani Trabzon'umuza özgü sözümüz vardır ya; 'Bize her yer Trabzon' sloganımızın Türkiye için karşılığı 'Vakit Türkiye Vakti'dir" dedi.

Koç: Muhalefete anlam veremiyorum
 

YORUMLAR

yorum-538208
Trabzonlu Hayati dayı
Hiç bir icraatları yok.Sadece ballı ballı milleti kandırıp köşe olmak dışında

yorum-538207
tolga
SİZCE 15 TEMMUZUN MİMARI KİM?BU FETOCULARI KİM BAŞIMIZA BELA ETTİ?BİRDE PKK YI KİM BU KADAR AZDIRDI?CEVAP BEKİYORUZ?

yorum-538205
veli .
turkiyenin gecmisinde ne vardi ? 1925 yilinda ucak fabrikasi vardi , 160 ta anadol marka otomobili , sumerbank i , vardi , simdi kocaman dis borcu ve deli dumrul vergileri ile sirtindan inmeye akp kamburu var .

yorum-538300
mehmet
Koç "Türkiye'nin geçmişine bakıldığı zaman geldiği nokta Dünya'nın dikkatini çekiyor ve büyümemizi istemiyorlar diyor. Koc sen hangi DUNYADA yasiyorsun .

yorum-538307
Sersali6161
Yorumlar nankörce. O ucagi anadolu yazan arkadas. Sanki ucak ve araba fabrikasi vardida ak parti kapatti. Sizin kuru düsmanliginiz milleti felakete götürür. Bu haber61de karsi yorumlari yayinliyor. Allah bildigi gibi yapsin sizi

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ