Ayvazoğlu: Sandıktan Türkiye'nin bekası çıkacaktır

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Ayvazoğlu çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, gündüz ilçeleri selamlamalarda akşam ise Ortahisar’da seçim çalışmalarına devam ediyor.

Şalpazarı, Beşikdüzü ve Çarşıbaşı ilçelerinde vatandaş selamlamalarına katılan Ayvazoğlu sonrasında MS hastası bir vatandaşı ve Trabzon Hayvan Komuma Derneğini ziyaret etti. Ayvazoğlu’nun Ortahisar’da son durağı ise çat kapı ev ziyaretleri oldu.  Seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ettiklerini belirten Ayvazoğlu önemli açıklamalarda da bulundu. Ayvazoğlu, “Yorulana kadar gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Bu seçimde sandıktan Türkiye’nin bekası çıkacak, bu seçimde sandıktan dışa bağımlı olmayan bağımsız bir Türkiye çıkacak, bu seçimde sandıktan bütün Dünya’ya meydan okuyan Türkiye’nin milleti çıkacak, bu seçimde sandıktan Gazze’deki çocuğun gülümsemesi çıkacak. O yüzden bu seçim bizim için çok önemli. Biz her seçimde olduğu gibi bu seçimde de sırtımızı milletimize dayadı,  milletimizden güç aldık” dedi.

Ayvazoğlu: Sandıktan Türkiye'nin bekası çıkacaktır
MİLLET BİZE GÜVENİYOR 
Terör örgütünün kayığına binerek siyaset yapmadıklarını belirten Ayvazoğlu, “Omurgasız bir siyaset yapmadık. Biz Türk milletini her zaman önemsedik. Dün neysek bugün de o olduk ve yarında o olacağız. O yüzden ‘Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet ve Güçlü Türkiye’ diyoruz. Bu millet, hiçbir zaman HDP’li Demirtaş’ı hapishaneden çıkartanlarla birlikte olmayacaktır. Bu millet, 15 Temmuz darbe gecesinde Yurtta Sulh Cihanda Sulh diyerek sinsice ilerleyenlerin arkasında durmayacaktır. Bu millet hangi badirelerden geçtiğini çok iyi biliyor. Ülkemizi cehennem çukuruna çevirmek isteyenlere milletimiz gereken cevabı verecektir, buna yürekten inanıyoruz. Her yatırımı istemeyen ve umursamayan bu zihniyetle mücadelemiz devam ediyor. Onlar bugüne kadar hiçbir şey yapmadılar ve yapılanları yıkmak üzere bir siyaset yapıyorlar. Ama bu millet her şeyin farkında biz her gün sahadayız ve biz görüyoruz ki millet bize güveniyor millet Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında” diye konuştu. 
 

YORUMLAR

yorum-538818
Trabzonlu Hayati dayı
Millet sizi ince ince Sandığa gömecek

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ