Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Trabzon'a geliyor.

Haber61 - Haber Servisi - 24 Haziran'da yapılacak olan seçim öncesinde mitinglerini sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Trabzon'a geliyor.

Saat 13:30'da Atatürk Alanında halka hitap edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi öncesinde emniyet teyakkuza geçti. Meydan Parkının etrafı bariyerlerle çevrilirken güvenlik noktaları oluşturuldu ve çok sayıda polis bu noktalarda görev yapmaya başladı. Ayrıca şehrin önemli noktalarında ve kavşaklarda emniyet görevlileri önlemler aldı. Trabzon'da yapılacak miting sonrasında saat 15:00'de yapımı tamamlanan Ovit Tünelinin açılışını gerçekleştirmek üzere bölgeye gidecek. Açılış sonrasında saat 17:00'de Rize Valiliği Önünde miting yapacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Rize İl Başkanlığı tarafından organize edilen iftar programına katılacak. 

HER TARAF BAYRAKLARLA DONATILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trabzon'a gelecek olmasından dolayı Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından şehrin her yanı parti bayrakları ve flamalarla donatıldı. Kavşaklara ve refüjlere bayraklar asılırken Üst geçitlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resminin olduğu posterler asıldı.

YORUMLAR

yorum-537030
İbrahim çevik
Dünyada müslümanların X-ray cihazından geçerek girdiği iki cami var.. biri İsrail’de , diğeri Ankara Beştepe külliyesinde. Müslümanlara özgürlük diye gelenlerin icraatları ortada.

yorum-537035
ziya
verin reisime bir ts atkısı, aman fb'ye kumpas kurmayın ama, iş yok güç yok, trabzon'da ne yatırım ne belediye hizmeti, uzun sokak'ta işi olana kupa veriyorlar. ts'nin kupasıda reisin yüce makamında. yine kekler, püskevitler, millet kahvehanesi vaatleri. yine fındık 3 kuruşa. değişen bir şey yok. destek çık reisine trabzon ver %70 oyunu enaz.

yorum-537041
halim
başkanım kekle çay dağıtıyormuş. işi gücü ne yapalum, keke hücum.

yorum-537045
Samet
Bir fırıncı düşünün, un aldığı yer onu aldatmış, maya aldığı yer onu aldatmış, susam aldığı yer aldatmış, yumurtacı aldatmış, 1 değil 2 değil 3 değil hep aldatılmış hep tarihi geçmiş yanlış ürünleri kullanmış. Bunu öğrendilten sonra mahallenin yarısı ne pahasına olursa olsun ekmeğini ondan almaya devam eder mi? Yoksa bir daha o fırıncıdan ekmek alır mı?

yorum-537044
faruk
trabzonda kalanlar zaten tayyipci , akilli olanlar izmire egeye goc etti . yani oy hazir , yanina usta , h osmanoglu ve simdiki baskanida alsin .

yorum-537065
Yıldırım34
Reisi neden bu kadar sıkı koruyorlar anlamış değilim.Bizim TRABZONDA zaten kefen giyenler var onlar korusun.

yorum-537059
kazım
bence trabzona da bir saray yapılsın, saray fenerbahçe bayraklarıyla donatılsın, tüm halk elinde avucunda ne varsa saraya bağışlasın... bunun aksi ihanet olur. Minnetimizi göstermemiz lazım

yorum-537058
DuRsUnTeMeL
Reis den beklentimiz hep birlikte çaldıkları 2010 2011 kupamızı elbirliğiyle Trabzona getirmeleri.

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ