Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık üreticilerine mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Fındık üreticisini mağdur etmeyeceğiz” 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, fındık üreticilerini mağdur etmeyeceklerini ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kanalıyla destek vermeye devam edeceklerini açıkladı. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu mitinginde yaptığı açıklamada fındık üreticisinin her meselesinin kendileri açısından önemli olduğunu söyledi. Dünya fındık üretim ve ihracatında Türkiye’nin lider ülke olduğuna dikkat çeken Erdoğan, “Başta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız olmak üzere fındıkla ilgili tüm kurumlarımız fındık üretiminin daha sağlıklı hale getirilmesi konusunda çok ciddi bir hazırlık içerisindedir. Siz muhalefetin esip gürlediğine bakmayın. Onlar sadece konuşur, biz ise ne söylediysek yaparız. Buradan söylüyorum, fındık üreticimizin mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz. Bugüne kadar Ordulu çiftçilerimize 3 katrilyonu (milyar) aşkın destek sağladık. 2002’den bu yana 46 bin vatandaşımızı İŞKUR aracılığı ile iş sahibi yaptık. Dolayısıyla TMO bu konuda fındık üreticisinin yanındadır. Kendileriyle toplantılarımı yaptım. Siz muhalefetin atıp tutmasına bakmayın. Bunlar yalanı rahat söyler. Bunların iktidarında fındık müstahsilimizin ne hale geldiğini biliyorsunuz. Aman onların oyununa gelmeyin. Biz verdiğimiz sözün arkasındayız, arkasında olmaya devam edeceğiz. Hiç bu oyunlara gelmeyin ve şu 5 gün içerisinde de bunların defterini tam manasıyla bükün" dedi. 

"SOLCULAR HAYVANLARI SAKATA ÇIKARIR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ordu'da eski stadyumun yerini Millet Bahçesi yapacağız. Çevrecilik bizim işimiz. Solcular çevreden anlamaz. Solcular ağaç keser, hayvanları sakata çıkarır" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

yorum-538069
Adsız
Bu fındığı ferroliye kim peşkeş çekti?sorgusuz sualsiz esnafın kucağına fındık üreticisini kim bıraktı?

yorum-538071
Miraç Akpınar
Fındık üreticisini şimdiye kadar görmeyen duymayan Cumhurbaşkanımız şimdi ne olduda fındığı gördü. Hikaye bol bol hikaye.

yorum-538072
Davut
16 yıl sonra mı

yorum-538061
Hayrettin
16 yıldır kandırıyor.kimse inanmaz artık

yorum-538063
Off 61
Yoruldu bitti.millet Tamam diyor bay bay Erdoğan

yorum-538074
Firtina
Tünel hastahane yol köprü hepsine eyvAllah fakat milletin refah düzeyini buzdolabına baglamakla bizi alamıyorsunuz fındık 25 lira olmalı üretici çektiği zahmetin karşılığını alamiyor

yorum-538080
Yusuf
Ben necmettin erbakan muhsin yazıcıoğlu ikisi bir tek samimi idi diğerlerinin samimiyetine kalben hiç inanmadım yazıcıoğlu o kadar eziyet çekti erbakana o kadar iftiralar ona iftira atanlar bir gün iftiralarında boğulacaklar o kadar fabrikayı o kadar zamları hırsızlıklamı yaptı yazıklar olsun bir gün ak ile kara ortaya çıkacak gerçekten çalanları görmeyenler harama bulaşmayanlara iftira atıyorlar o bu gelir gider kimler geldi kimler gitti son durak kara toprak önemli olan öldüğünde iyiliklerinle anıl Erbakan'ın da Yazıcıoğlu'nun da kıymetini bir gün bilecek bu millet çok bedeller ödeyerek iktidar ALLAHINDIR tek gerçek bu

yorum-538085
Torul 29
Başkan Muharrem ince.nokta

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ