Adnan Günnar: “Güçlü millet güçlü başkan”

AK Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar açıklamalarda bulundu.

Trabzon 24 Haziran seçimleri öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırladı. Meydan parkını dolduran Muhteşem ve çoşkulu kalabalık Cumhurbaşkanımızın ziyaretinden ziyadesiyle memnun kaldı.

Bu tarihi gün vesilesiyle Trabzon Milletvekili ve Milletvekili adayı Dr. Adnan Günnar açıklamalarda bulundu. 

Günnar; "AK Parti kurulduğu günden beri Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Trabzonu her zaman önemsemiştir. Trabzon’a olan sevgisi o günden beri açıkça görülüyor. 16 yıllık AK Parti iktidarları dönemlerinde bunu açıkça göstermiştir. Bizler de Trabzonlular olarak zat-ı alilerini ve AK Partiyi on iki seçimdir mahçup etmedik. Bu muhabbet, bu sevgiyi oluşturan en önemli unsur davamızın ulviyeti ve kutsiyetidir. Sayın Cumhurbaşkanımız defalarca şehrimize çeşitli vesileler ile gelmiştir. Her defasında kendisi ve Trabzon için bir heyecan,mutluluk ve aynı zamanda müjdelerle dolu ziyaretlere dönüşmüştür. Dün yine Trabzon meydan parkı muhteşemdi. Tarihi günlerinden birini daha yaşadı. On binler mübarek Ramazan Bayram Arife’sinde meydan parkında Cumhurbaşkanımızı karşılamanın heyecanını yaşadı. Kendisini yine büyük bir enerji ile bu kadim şehirde ağırlamanın mutluluğunu da beraberinde yaşadı. Bu kalabalık “Sen bizim Reisimizsin Sana söz verdik Seni BAŞKAN YAPACAĞIZ yanındayız” dedi. Trabzon’un bu duruşundan Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın almış olduğu enerji ve mutluluk Milletimiz içinde önemliydi. Dünkü buluşma bize şunu bir kere daha gösteriyor ki Trabzon güçlü bir şekilde AK Partiye destek vermeye devam edecek. Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı partisini Meclis’te çoğunluğu sağlayacak ve Milletvekili oluşturacak şekilde seçecektir. Bizler Trabzon Milletvekilleri ve Milletvekili adayları olarak Ülkemiz ve şehrimiz için gereğini yerine getirmek gayesi ile bu yola çıktık. Elimizden geleni fazlasıyla yapmanın gayreti içersinde olacağız. “Güçlü İktidar,güçlü Meclis in oluşmasında Trabzon her zaman ön sıralarda yer almıştır. 24 Haziran seçimlerinde de gereğini yapacağından eminiz” dedi.

YORUMLAR

yorum-537390
Ahmet Köse
Seninle her şey berbat

yorum-537380
sedat
sayin baskan millet dediginiz sana oy verenler , cemaatler , dalkavuklar , yandaslar ihalecilar . gerisi ne? bu zihniyet ile koskoca ulke 50 den buyana nasil dayanabildi ? dun liberal bugun isid ci yarin bu zihniyet ATATURK cu olur ,

yorum-537413
rizeli
Güçlü ekonomilerde ve gerçek demokrasilerde güçlü lider olmaz ,güçlü ve bağımsız sistemler olur. Güçlü lider daha çok geri kalmış ülkelerde olur. Bakınız Irak,Mısır,Libya,Suriye,Katar .... gibi. Bilmem anlatabildim mi?

yorum-537434
ibrahim çevik
biz milletin güçlenmesini devletin bakaası istikbali, istiklali ve refahı için isteriz. aldanan ve aldatan cahil diplomasızlar güçlensin diye deyil.. 10 dan geri saymaya başla,, bu gün 24 e 10 kaldı..

yorum-537435
ibrahim çevik
ince, kılıçtar, akşener, sana ağır gelir. yüreğin yetiyorsa karşılıllı tartışalım. fetö, pkk, ingiltere, israil ilişkilerini bir konuşalım. bu yüzden kaçak güreşen, korkak biri güç ister, saltanat ister. yani koruyucu zırh ister..

yorum-537450
Gümüşhane 29
Güçlü Millet Güçlü Başkan Muharrem İnce

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ