Kaza, Samsun'un Çarşamba ilçesi Samsun-Ordu karayolu Gelemen mevkisinde sabaha karşı saat 05.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bursa'da ikamet eden M.P. (23) sattığı 16 AJL ... plakalı otomobilini Giresun'a teslim etmeye götürürken Samsun'da önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yapınca direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıkıp orta refüjdeki demir aydınlatma direğine çarptı. Kazada hurdaya dönen araçta bulunan M.P. ile babası A.P.(53) yaralandı. Yaralılar, ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Araç sürücüsü M.P., "Bursa'da ikamet ediyorum. Aracımı Giresun'a amcama sattım. Teslim etmeye götürürken yolda önüme köpek çıktı. Köpeğe çarpmamak için manevra yapınca kaza oldu. Bu aracımı teslim edip yerine Ordu'nun Fatsa ilçesinde satın aldığı başka bir otomobili teslim alıp geri dönecektik" dedi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sattığı aracını teslim etmek için götürürken Samsun'da kaza yaptı: 2 yaralıSattığı aracını teslim etmek için götürürken Samsun'da kaza yaptı: 2 yaralıSattığı aracını teslim etmek için götürürken Samsun'da kaza yaptı: 2 yaralıSattığı aracını teslim etmek için götürürken Samsun'da kaza yaptı: 2 yaralıSattığı aracını teslim etmek için götürürken Samsun'da kaza yaptı: 2 yaralı