banner518

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: “Yoksulluğu...

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Biz bu ülkede yoksulluğu, fakirliği ortadan kaldırmak için geliyoruz” dedi.

Samsun 14.09.2019, 21:14
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan: “Yoksulluğu...

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Biz vatandaşımızı hayat pahalılığına veya enflasyona ezdirmeyeceğiz. Biz bu ülkede yoksulluğu, fakirliği ortadan kaldırmak için geliyoruz” dedi.

Erbakan, partisinin Samsun İl Başkanlığınca Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirilen 1. Olağan Kongresi'nde yaptığı açıklamada, Türkiye ekonomisinin 17 yıl boyunca iyi bir şekilde yönetilemediğini anlattı.
Kendi partilerinin diğer partilere benzemediğini ifade eden Erbakan, “Biz, göreve gelir gelmez emekçisine en az yüzde 100 maaş zammı yapan 54. hükümetin zihniyetinin temsilcisiyiz. Biz, Bağkur emeklisine yüzde 300 maaş zammı yapan Erbakan hocamızın zihniyetinin temsilcisiyiz. Biz yeniden refahız. Biz milli görüşüz. İş başına gelir gelmez memurumuza, işçimize, emeklimize yüzde 50 maaş zammı yapacağız. En azından bu maaşları şu yoksulluk, açlık seviyesinin üzerine çıkaralım. Bununla kalmayacak. Takip eden yıllarda da mutlakla gerçek enflasyon oranının üzerinde maaş zammı yapacağız. Enflasyon oranının altında yapılan maaş zammına zam denmez. Bu bir artış sayılmaz. Bilimsel olarak bir maaşı artıracaksan en az enflasyon oranının üzerinde zam yapman lazım ki inşallah bunu Yeniden Refah Partisi yapacak. Biz vatandaşımızı hayat pahalılığına veya enflasyona ezdirmeyeceğiz. Biz bu ülkede yoksulluğu, fakirliği ortadan kaldırmak için geliyoruz. Biz bu millete sadaka, erzak dağıtmak için değil bu millet Allah’tan başkasına muhtaç olmasın diye geliyoruz. Bizim iktidarımız döneminde bu ülkede sadece bir tane problemimiz o da Türkiye içerisinde zekatımızı verecek adam bulamayacağız. Bütün zekatlarımızı yurt dışına Afrika’ya göndermek zorunda kalacağız” dedi.

“Büyük Türkiye’nin öncülüğünde adil bir dünyayı hep birlikte kuracağız”
Katma değerli ileri teknoloji ürün üreteceklerini kaydeden Erbakan, "Üreterek ihracatla kalkınacağız. Milli gelirimizi kağıt üzerinde değil gerçekten artıracağız. Kaliteli insan yetiştireceğiz. Eğitim ve üretim seferberliği ile milli kaynak paketleriyle ortaya koyduğumuz kaynağımızı değerlendirecek kaliteli insan yetiştirerek kaliteli ürünü üreterek yaşanabilir bir Türkiye’yi, yeniden büyük Türkiye’yi ve yeniden büyük Türkiye’nin öncülüğünde adil bir dünyayı hep birlikte kuracağız” diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
Faruk 9 ay önce
Allah babanıza rahmet etsin memuru bırakın asgari ücrete bakın memurun yarısından az alıyor insanlar günahtır memur vatandaşta öbürleri ne bu kadar uçurum olamaz olmamalı
Emir Ali 9 ay önce
İnşAllah başkanım inşAllah yeniden özümüze döneriz Allah yolunuzu açık etsin
S.Özdemir 9 ay önce
Sene olmuş 2019 halla milli görüşle ülke yönetip bol keseden zam yapacağız edalarıyla siyaset yapanlar var. Bilimden, teknikten, sanayiden, adaletten bahsedin. Kuru kuruya maaşa zam yapacağız demekle olmuyor. Alın ben de diyorum. Beni seçin size %800 zam yapacagim???
misafir 9 ay önce
inşAllah
Altay Karakayalı 9 ay önce
Maaşlıya zam iyi hiç maaş almayan milyon adam var devlete sırtını yaslayıp yan gel yat .
Cafer 9 ay önce
Aslanım bırak bunları avanta yaşamaya alışmışsin git başka bir iş yap hala sizlere inanıp arkanizdan gelenlerle üzülüyorum
Kılıç bey 9 ay önce
Baban neydiki ne oldu sen ne olacaksın babanla aynıysan bu ülkeye ve şeairi İslamiyete çok zarar verdi
Şevket öz 9 ay önce
İnşAllah Yeniden Refah gelecek. bitirdi bu memleketi Chp ve akp zihniyeti biri vatan hayini diyeri memleketi hayudiye peşkeş çeken hayin Allah ikisininde kahretsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@