7m

7m

hyundai

TEKNOFEST neden Samsun'a verildi? Cumhurbaşkanı açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST’in neden Samsun’a verildiğini açıkladı: “Bu yılın en favori şehri Samsun"

Samsun 02.02.2022, 08:27
TEKNOFEST neden Samsun'a verildi? Cumhurbaşkanı açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST’in neden Samsun’a verildiğini açıklayarak, “Bu yılın en favori şehri Samsun. Samsun’da inşallah muhteşem bir TEKNOFEST gerçekleştirmiş olacağız” dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da gençlerle bir araya geldi. Samsunlu bir genç, TEKNOFEST 2022’nin Samsun’da yapılacak olması dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti. Bunun üzerine de Erdoğan, “TEKNOFEST’in başında bizim damat Selçuk Bayraktar var. Selçuk Bayraktar nereli? Sürmeneli. Diğer damat da Çaykaralı. Dolayısıyla bu yıl ki TEKNOFEST’i nerede yapalım diye istişareyi benimle yapınca, bu yılın en favori şehri olsa olsa Karadeniz’de Samsun olur dedik. Samsun’da yapılacak olan TEKNOFEST’te istiyoruz ki Doğu Karadeniz’i ve batıyı tamamen Samsun’da inşallah toplayalım. Muhteşem bir organizasyonu Samsun’da sağlamış olalım. Onlar da bütün imkanlarını seferber edecekler. Samsun’da inşallah muhteşem bir TEKNOFEST gerçekleştirmiş olacağız” açıklamasında bulundu.


Yorumlar (11)
melih 4 ay önce
Trabzon kadar geri kalmış bir şehir yok bu ülkede.En kötü otogar bizde,yollar desen patates tarlasını geçti,yatırım yok istihdam yok bi fabrika yok yazıklar olsun
rıza 4 ay önce
Gölge etme başka ihsan istemiyoruz. Artık Ak Parti gitsin. Ülke battı. Hak mı görüyorsunuz bu ülkenin tüm mevkilerini. Yeter gidin artık
Ahmettt 4 ay önce
Yaşınız ya çok genç eskiden haberiniz yok, ya da ideolojik ihtirasınız gözünüzü kapatmış.
İnsanın gözü ile gördüğünü nasıl inkar edebiliyor.
Her şey mükemmel olmadı evet ama "battık, bittik" sözünü ne için kullanıyorsunuz.
Herkes aynı düşünmek zorunda değil ama herkesin gördüğünü de inkar etmeyin !
benjaminx 4 ay önce
Aynen katılıyorum, Karabasan gibi çöktüler ülkeye...
Akın 4 ay önce
Trabzon'un eskiden beri bölgede ki en önemli şehir kimliğini nasıl kaybettirdiğinizi bu açıklamanızla tescillediniz. Bunu görmeyen Trabzon halkı da peşinden koşmaya devam ediyor maalesef
samet61 4 ay önce
Trabzon, Trabzonspor olmazsa bir hiç sıfır bile değil. Zengini cimri kimseye faydası yoktur, ustası egoist çok bilmiş, esnafı burnundan kıl aldırmaz, Samsun'dan 1,5 liraya aldığı şeyi gelir burda 2.5 liraya satar işine geliyosa der, halkı enteresan herşeye çok sinirli, tahammülsüz ve kıskanç yani bu şehir hiçbir zaman bölgesinin gücü falan olamaz. Etrafınıza dikkatli bakın adam gerçek den haklıymış dersin.
COVANNİ 4 ay önce
HER GELİŞİNDE ONLARCA AÇILIŞ YAPIYOR YAPTIĞI AÇILIŞLARA BAKIN 5 Lİ ÇETENİN YAPTIĞI YOL TÜNEL KÖPRÜLER. TRABZON HALKI ÇOCUKLARINIZ İŞ DİYE BUNLARI KEMİRİR ARTIK. BELEDİYE BAŞKANLARI YILLARIDR YATIYOR. ŞEHİRDE O KADAR EKSİK VAR ONLAR KALDIRIM TAŞI DÖŞÜYORLAR.SONRA DA FATURALARDA BİZE DÖŞÜYORLAR.
berk.. 4 ay önce
tabi... samsun olur.. bu kadar boş yere rant ıcın para harcanıp da bır şeye benzemeyen sahılı ve doğası yerle bır edılen trabzon olacak değil!
Fatih 4 ay önce
Trabzon da da hamsifest yaparsınız artık.
doğan yıldız 4 ay önce
artık ne farkeder. geçen hafta dünyaya rezil olduk.
Misafirr 4 ay önce
trabzonluyum ama trabzonda yaşamıyorum. her yaz gelirim. her geldiğimde şehrin çehresinin biraz daha değiştiğini görüyorum. eksikler yok değil. ancak yiğidi öldür hakkını ver.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@