banner491

Samsun Valisi hakkında bylock iddiası!

TRT Eski Genel Müdürü ve Samsun Valisi İbrahim Şahin'in FETÖ'nün iletişim ağı "ByLock" kullanıcısı olduğu iddia edildi.

Samsun Valisi hakkında bylock iddiası!
banner492
banner432

FETÖ soruşturmasını yürüten Başsavcılığın basın kartı sahipleri üzerinde yaptığı inceleme sonucu Şahin'in de FETÖ'nün gizli iletişim ağı "ByLock"u kullandığı belirlendi.

UZUN YILLAR ÇOK ÖNEMLİ MAKAMLARDA BULUNDU

Şu anda Samsun Valisi olan İbrahim Şahin, devletin önemli kademelerinde görev yapan bir bürokrat olarak tanınıyor.

Kaymakam kökenli olan Şahin; PTT Genel Müdürlüğü ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı ve ardından TRT Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttü.

DAHA ÖNCE YALANLANMIŞTI

Geçtiğimiz sene, medyada yer alan bazı haberlerde İbrahim Şahin'in ismi yine FETÖ ile anılmıştı.

Bank Asya'da hesabı bulunan ve Kimse Yok mu Derneği'ne bağışta bulunan 5 valinin; Vahdettin Özcan, İbrahim Şahin, Hüseyin Avni Coş, Adnan Yılmaz ve Hasan Karahan olduğu iddia edilmiş, bu isimlerin pasaportlarının iptal edildiği öne sürülmüştü.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN YALANLAMA

Konuya ilişkin İçişleri Bakanlığı yazılı bir açıklama yaparak iddiayı yalanlamış ve bu 5 isme ait pasaportların sınırlandırılmasının söz konusu olmadığını duyurmuştu.

SuperHaber'e açıklama yapan İbrahim Şahin iddiaları reddederken, "Bu konuyla ilgili gereken ne varsa yapmaya hazır olduğumu kamuoyuna duyurmak isterim" ifadelerini kullandı.

"BYLOCK" İDDİASI HAKKINDA AÇIKLAMA...

İbrahim Şahin, söz konusu iddia hakkında SuperHaber'e bir açıklama yaptı. 'ByLock' kulanıcısı olduğu suçlamasını kesin bir dille reddeden Şahin şu ifadeleri kullandı;

"'Bylock' kullanıcısı olduğuma yönelik haber bütünüyle asılsızdır. Ömrüm boyunca devlete hizmet etmiş birisiyim. Sayın Cumhurbaşkanımız ile de yakın mesaimiz oldu, önemli hizmetlerde bulundum. Haberde söz edildiği gibi, böyle bir olayın içinde olmam mümkün değildir. 'ByLock' kullandığım iddiası bütünüyle asılsızdır.Bu konuyla ilgili gereken ne varsa yapmaya hazır olduğumu kamuoyuna duyurmak isterim."

Oda tv

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472