banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Samsun'daki 'dayak kreşi'nden yeni görüntüler!

Minik öğrencilere uygulanan şiddetin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Samsun 24.02.2018, 11:14 24.02.2018, 11:21
Samsun'daki 'dayak kreşi'nden yeni görüntüler!

Samsun’da özel bir kreşte öğretmenlerin minik öğrencilere uyguladığı şiddet olayında, yeni görüntüler ortaya çıktı. 

Çarşamba ilçesi Sungurlu Mahallesi’ndeki özel bir kreşe aileleri tarafından emanet edilen yaklaşık 35 minik öğrenci, 4 öğretmen tarafından aylarca şiddete maruz kaldı. Bir çocuğun ailesine “Kreşte öğretmen bizi dövüyor” demesinin ardından aile durumu polise ihbar etti. Bunun üzerine Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ekipleri kreşe ait güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Polis güvenlik kamera kayıtlarını incelediğinde kan donduran görüntüler buldu. Görüntülerde görevlilerin, yaşları 4 ila 6 arasında olan küçük çocuklara şiddet uyguladığını tespit eden ekipler, M.K.K, S.Ö., G.Ş. ve S.K. isimli öğretmenleri gözaltına aldı. Gözaltına alındıktan sonra işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen G.Ş. ve S.Ö. tutuklanırken, M.K.K. ve S.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Öte yandan, skandal şiddet olayının yaşandığı kreşte, yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde kadın öğretmenin bir çocuğa defalarca şiddet uygulamasına rağmen, minik çocuğun ona sarıldığı görülüyor. Ancak öğretmen kendisine sarılan çocuğa tekrar tokat atıyor. Diğer görüntülerde ise öğretmenlerin çocukları terlikle sıra dayağına çektiği ve itip kaktığı görülüyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
toprak 3 yıl önce
gerek taciz tecavüz gerekse böyle konularda sosyal medyada tepki oluşmadıkça yetkililer adım atmıyor..durası yıllardır ruhsatsız işletiliyorken devlet neredeydi ?
uğur yalçın 3 yıl önce
İşe girmeni tek kriteri başı örtulumü açıkmı buna bakıyorlar bunlari işe kim almış aldırmış işletme kimin ruhsatı varmı kimbilir hangi akp linin yakınınındır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@