alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Samsun'da tekneden düşen genç kayboldu

Samsun'un Terme ilçesinde balık tutmak için açılan genç tekneden düşüp kayboldu.

Samsun 27.07.2019, 11:10
Samsun'da tekneden düşen genç kayboldu

Samsun'un Terme ilçesinde, babasıyla birlikte balık tutmak için açıldığı denizde, dengesini kaybederek tekneden düşen Ali Korkmaz (21), kayboldu. Korkmaz'ı bulmak için arama çalışması başlatıldı.

Olay, saat 03.00 sularında, ilçenin Miliç mevkisi açıklarında meydana geldi. Ali Korkmaz, babası Fatih Korkmaz (43) ile birlikte balık tutmak için denize açıldı. 2 kilometre açıkta, iddiaya göre Ali Korkmaz, dengesini kaybederek denize düştü. Korkmaz gözden kaybolurken, durumu fark eden babası ve teknede çalışan bir kişi uzun süre genci aradı. Uğraşlara rağmen ikili, Korkmaz'ı bulamayınca durumu Sahi Güvenlik ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen Sahil Güvenlik ekiplerince, Ali Korkmaz'ı bulmak için çalışma başlatıldı. Dalgıç ekiplerinin de eşlik ettiği çalışmaların sürdüğü belirtildi.

,


Yorumlar (1)
Tekin Yunus 2 yıl önce
Çok üzücü. Benim duyduğum algar ile denizde salyangoz avlarken halata dolanarak denize düşme olayı. Algar ile avlanma yaşa dışı deniz tabanını tahrip eden balık yuvalarını, yumurta ve yavruları yok eden zararlı bir av aracı. Keşke uygun yolla avlanılsaydı. Olan bu gence oldu.Karadenizin bütün salyangozu bu cana değermiydi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@