Onur Kıvrak'tan Aytaç Kara Mesajı: Vurduğun gol olsun ama...

Trabzonspor'un eski oyuncusu Aytaç Kara, Galatasaray'a transfer oldu.

Samsun 12.06.2021, 16:19 12.06.2021, 16:36
Onur Kıvrak'tan Aytaç Kara Mesajı: Vurduğun gol olsun ama...

Trabzonspor'un eski futbolcusu Aytaç Kara, Galatasaray'a imza attı.

Yaşanan bu gelişme sonrası eski takım arkadaşı ve kaptanı Onur Kıvrak'tan tebrik geldi.

Sosyal medya hesabından Aytaç'ın fotoğrafını paylaşan Kıvrak "Allah yolunu açık etsin kardeşim vurduğun gol olsun ama bize değil" ifadelerini kullandı. 

Onur Kıvrak'ın bu paylaşımı beğeni aldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Mesut 2 ay önce
Önemli olan Trabzonspor forması ile başarılı olmak. İstanbul takımların arkasındaki güç ile bir şey elde etmek başarı değildir. Trabzonspor'un başarısı tüm güçleri yenmekten geçer. Türk futbolunun başarısı bile Trabzonspor'un başarısında geçer. Bunun için kimse Trabzonspor'un başarını istemiyor. Trabzonspor'un başarısı şampiyonluklara ambargo koymaktır. İstanbul hegomanyasını yıkmaktır. Trabzonspor'un başarısı bazı kesimleri rahatsız eder. Keşke diğer takımlarda bu mücadeleyi verebilseydi. Bursaspor bile şampiyon olduğunda Trabzonspor son maçı Fener ile oynadı diye şampiyon oldu.
Giresunlu 2 ay önce
Böyle güzel anlamlı bir yoruma eksi oy verenler var çok dikkatimi çekmeye başladı içinizdeki çürük elmaları temizlemeden başarı yakalamak zor...
Tr 2 ay önce
Onur içimizde bir sızıdır. Birgün yine kavuşacağız.
Ts6161 2 ay önce
Bu transferle yine gördükki İstanbul takımları kimi alirsa alsin çöpte olsa bomba diye bahs ediliyor. Ve yine trabzonsporun bu üç İstanbul takımlarından nekadar büyük olduğunu gösteriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@