7m

7m

hyundai

Onur Anıtı’nda nöbet devam ediyor

Samsun'da Onur Anıtı’nda nöbet devam ediyor.

Samsun 05.02.2022, 17:11
Onur Anıtı’nda nöbet devam ediyor

Samsun’da Onur Anıtı’na yapılan saldırının ardından başlayan nöbet bugün de devam ediyor.

Atatürk Parkı en hareketli zamanlarından birini yaşıyor. Onur Anıtı’nı görmek üzere Atatürk Parkı’na gelen çok sayıda insan bulunuyor. Yaşanan saldırının ardından burada beklemeye başlayan insanlar anıta saldırıya tepkisini dile getiriyor. Atatürk Anıtı önünde İlkadım ve Atakum Belediyelerinin çadırları bulunuyor. Burada gelen vatandaşlara ikramlar da yapılıyor.
Atatürk Parkı’na gelen vatandaşlardan Onur Ayvaz, “Yapılanın çok cahilce bir şey olduğunu düşünüyorum. Buradaki heykel aslında bir sembol. Atatürk’ün ortaya koymuş olduğu duygu ve düşünceler belli. Vatana karşı beslemiş olduğu duygular belli. Bu duyguları tam olarak anlamamış insanlar tarafından yapıldığını düşünüyorum" dedi.


Yorumlar (5)
kurt 4 ay önce
bunlar acaba hdp liler atatürk heykellerini yakarken neredeydiler...sahtekar kemalistler...
erol kunter 4 ay önce
İki tane serserinin yaptığı salaklıktan sonra bir kalabalığın giderek heykel etrafında adeta tavaf eder gibi dönmesi cahillik değil de nedir ? Allah aşkına biraz akıl !!
Murat Can 4 ay önce
Burada bekleyenlerin samimi olduğuna inanan var mı? Komik olmayın artık. Tipik chp kafası.
KALYONCU 4 ay önce
Bu milletin yarısı Ümmet'i Kemal olmuştur ne yazık ki
Semih 4 ay önce
Bırakın boş şov yapmayı, gidin evinize. Bu milletin Atatürkle sorunu yok, sorun sizsiniz. O meczuplarda sizin adamız değilse bende bişey bilmiyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@