Liman yetkilileri fikir alış verişinde bulundu

Yeşilyurt Limanı çalışanları, tüm bileşenleri ve iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Liman yetkilileri fikir alış verişinde bulundu

Modern teçhizat ve ekipmanları ile Türkiye’nin en önemli Liman tesislerinden olan Yeşilyurt Limanı, her yıl düzenlediği toplantı ile sektörün tüm bileşenlerini bir araya getiriyor. 

Yeşilyurt Liman İşletmelerinin geleneksel olarak düzenlediği iş toplantısı bu yıl Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşti. Bu kapsamda düzenlenen toplantıda sektör temsilcileri hem birbirleriyle görüş alışverişi yaptı hem de sektörün sorunlarını enine boyuna konuştu.
İthalat ve ihracat firmaları, gemi acente temsilcileri, gümrük komisyoncuları ve sektörün tüm bileşenlerinin buluştuğu organizasyonda 2017 yılının değerlendirilmesi yapılarak 2018 yılı hakkında öngörüler paylaşıldı. Çok samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda sektör temsilcileri birbirleriyle sohbet imkanı bulurken, aynı zamanda görüşlerini aktarma, sektörün geliştirilmesi ve geleceğe taşınması konularını da değerlendirme fırsatı buldular. 

Yeşilyurt Group Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yeşilyurt, “Lojistik sektörünün bugünlere gelmesinde siz değerli paydaşlarımızın katkısı çok büyük. Bu bağlamda birlik ve beraberliği güçlendirmek adına büyük bir özveriyle çalışan arkadaşlarımızın her birine tek tek teşekkür ediyorum. Bu güzel kardeşlik ortamında bulunmaktan dolayı hissettikleri mutlulukları ve bu tarz etkinliklerin sayısının arttırılarak devamını temenni ediyorum" dedi. 


Liman yetkilileri fikir alış verişinde bulundu

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513