Koronavirüs nedeniyle boşalan sahil böyle görüntülendi

Virüs sebebiyle boşalan Atakum Sahili havadan görüntülendi

Samsun 04.04.2020, 14:42
Koronavirüs nedeniyle boşalan sahil böyle görüntülendi

Korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü ve 20 yaş altı kişilere sokağa çıkma yasağı gelmesinin ardından Atakum Sahili şeridi bomboş kaldı. Boş kalan cadde ve sahil kenarı havadan görüntülendi.

Samsun'da korona virüs tedbirleri genişletilerek son hızıyla devam ediyor. Alınan önlemler kapsamında “evde kalın” uyarılarını dikkate alan Samsunlular evinde kalmaya başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlıkları bulunan vatandaşların ardından, 20 yaş altının da sokağa çıkışlarında kısıtlamaya gidileceğini duyurmasının ardından, gençlerin uğrak yeri olan Atakum Sahili bomboş kaldı. Sahil kenarında gözüken az sayıda vatandaşlar ise arada hava almaya ve hareket etmeye çıktıklarını ifade etti.
Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ise gün boyu mesai harcayarak sahil kenarlarında denetimlerini sürdürüyor.

Yorumlar (1)
Metin kul. 10 ay önce
Devlet bin tl veriyor tum madur vatandasa. Yesilkart olanlara geliriolmayanlara. Yesilkartli olan vatandas alamiyor hic geliriyok. Sakat hastasibakana ozurlu olana dul a 3 4 cucuklu aileye. Yesil kart lilar vatandas deyilmi. Ssk olsa geliri olsa zaten yesil kart almaz hic emeklilik yok gelir yok. 3 5kisi bakmakla yukumlu vatandaslarimiz var bunlar sibiryadanmi geldiler. Suriyeliler kadar olamadilarmi irandan gelenler kadar olamadikmi. Kendi fakirimiz acken suruyelileri irakli vatandaslarimi bakacagiz. Haber 61 saygilar sunar bu nuyayinlayim en yuksek makanakadar. Zimdi birlik ve eraberlik zamanidir. Ben samsun. Atakumdan yaziyorum. Mh denizevleri dir bende acim 16gundur evdeyim. Dukkankapali bir firmada salisiyirdum %deli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@