banner556

Koronavirüs bir aileyi daha yok etti

Samsun'da corona virüs nedeniyle hayatını kaybeden doktor Opr. Dr. Necati Emirhan'ın dayısının, amcasının ve erkek kardeşinin corona virüs nedeniyle vefat ettiği ortaya çıktı. Emirhan'ın annesi ve kız kardeşinin ise yoğun bakımda corona virüs tedavisi sürüyor.

Samsun 09.01.2021, 11:01
Koronavirüs bir aileyi daha yok etti

Samsun'da corona virüsten ölen doktorun ardından dram çıktı. 20 gündür corona virüs tedavisi gören Opr. Dr. Necati Emirhanönceki gün tüm müdahalelere rağmen hayatın kaybetti. Emirhan'ın dayısı, amcasını, erkek kardeşinin de korona kurbanı olduğu ortaya çıktı. Annesi ve kız kardeşinin ise yoğun bakımda corona virüs tedavisi sürüyor.

Samsun'da özel bir hastanede ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak görev yapan Opr. Dr. Necati Emirhan (36) Kovid-19'a dayısını, amcasını, erkek kardeşini kurban verdi.

Emirhan'ın annesi ve kız kardeşinin ise yoğun bakımda corona virüs tedavisi sürüyor.

Corona virüs nedeniyle Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesi'nde 20 gündür corona virüs tedavisi gören Emirhan, önceki gün doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Emirhan'ın ölümü Bafra'da büyük üzüntü yaratırken, yakınları "Corona virüs bir aileyi yok etti" dedi.

Yorumlar (1)
İsiyin 2 hafta önce
tam kapanma şart. insanlar doğru dürüst maske bile takmıyor hâlâ kalabalıklar her yer dolu insanlar misafirliğe gidiyor sonra bulaşınca salgın ağırlaşıp hastanelik olunca doktorlara bulaştırıyor. İşte sonuç...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@