Kız arkadaşından ayrılınca bunalıma giren genç kendini astı

Samsun'da kız arkadaşından ayrıldıktan sonra alkollü araç kullandığı için ehliyetine el koyulan genç, bunalıma girip kendini astı.

Samsun 28.07.2021, 09:04
Kız arkadaşından ayrılınca bunalıma giren genç kendini astı

Samsun'da kız arkadaşından ayrılıp alkollü araç kullandığı gerekçesiyle polisin ehliyetine el koyması üzerine bunalıma giren 20 yaşındaki genç, evinde doğalgaz borusuna kendisini asarak hayatına son verdi.
Olay, İlkadım ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kız arkadaşından ayrılıp, ehliyetini de alkollü araç kullandığı için polis tarafından el konulunca bunalıma girdiği ileri sürülen 20 yaşındaki Y. Ş., evlerinde doğalgaz borusuna kendini astı. Ailesi evde tek başına olan Y. Ş.'yi telefonla arayıp ulaşamayınca arkadaşından yardım istedi. Balkondan eve giren arkadaşı C. A., balkondan eve girince oturma odasında genci doğalgaz borusuna asılı halde buldu. Asılı olduğu yerden indirilen Y. Ş., özel bir hastaneye kaldırıldı. Y. Ş. hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Y. Ş.'nin intihar etmeden önce arkadaşı C. A.'dan ip isteyerek, kız arkadaşından ayrıldığını, alkollü araç kullandığı için ehliyetine el konulduğunu ve bu yüzden bunalıma girip kendisini asmak istediğini söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@