banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

İslami değerlere hakaret eden doktor hakkında flaş gelişme

Hakkında soruşturma açılan doktor açığa alındı

Samsun 04.11.2019, 22:32
İslami değerlere hakaret eden doktor hakkında flaş gelişme

Samsun'un Bafra ilçesinde, WhatsApp grubunda İslami değerlere hakaret içeren paylaşımlar yaptığı iddia edilen doktor açığa alındı.

Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların bulunduğu WhatsApp grubunda İslami değerlere hakaret ettiği öne sürülen doktor Ş.O'nun, hakkında yürütülen soruşturma kapsamında görevden uzaklaştırıldığını belirtti.

Söz konusu paylaşımı kınamak için bugün Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, İYİ Parti İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Abdurrahman İsmailoğlu ile Diyanet-Sen, Sağlık-Sen, Memur-Sen, Eğitim Bir-Sen temsilcileri, bazı hastane çalışanları ile vatandaşlar Bafra Devlet Hastanesi önünde toplanmış, yapılan açıklamaların ardından grup Bafra Adliyesine geçerek suç duyurusunda bulunmuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Misafir 12 ay önce
Siyasi partilerin ekseriyetinin toplumun kırmızı çizgilerinden birin de bir araya gelmesi çok güzel...
Hakaret eden doktor!u şiddetle kınıyorum.Takipçisiyiz...
yenimahalleli 12 ay önce
Allah tüm imansız,ahlaksız,kitapsızları ıslah eylesin. içimizdekiler dahil.
ahmet 12 ay önce
En büyük suçlu kuranı Türkçeleştirendir. Kuranın Türkçesini okuyan asla kurana inanmaz ve kuranın Türkçesi yasaklanmalıdır. Mesela Ben Ahzap 50 süresini okudum ve gözlerime inanamadım. cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan kuranın Türkçesini yasaklasın. Aksi takdirde kimse kurana inanmaz ve dinsiz bir toplum oluruz.
Gergedan Necmi 12 ay önce
Hobi olarak mı cahilsiniz?
Microfon show 12 ay önce
İyi trollemişsin tebrikler. Yine de sen don kişotluk yapma, yel değirmeniyle savaşma.
kdm 12 ay önce
saçmaladın sen
mustafa 12 ay önce
kardeşim sen ne içtin? Bu nasıl bir ahmaklıktır? Resmen akıl tutulması yaşıyorsun sen.
erol kılıç 12 ay önce
Aklınca kurnazlık yapmışsın. Gözlerine inanma, peygamberin yaşantısına bak bakalım neler bulacaksın bu ayetle ilgili.
İsmail 12 ay önce
Yap bakalım şeytanlığını nereye kadar yapacaksın.
davut 12 ay önce
Dünya üzerinde yaklaşık 5000 tane din vardır. Ve aslında insanlar bir dine mensup olduklarında kalan 4999 tane inanmıyor olmaktadırlar. Din modern toplumlarda öncelik değildir.
Her Neyse 12 ay önce
Bilmediğin bir dilde okuyunca ne anlayacaksın da nasıl inanacaksın. Kafam basmadı. Bi anlatsana. Nasıl bir mantık, nasıl bir kafa bu ya? Kendi ağzınla söylüyorsun, okudum ve gözlerime inanamadım diye! Ne okuduğunu anlamışsın ne de yazdığını. Yani sen Türkçesini okumasaydın, o okuduğun ayet başka mı olacaktı, gerçekten kafam basmadı. Bi anlat.
Hamsi Nuri 12 ay önce
Belâ okumanızdan dindar bir insan olduğunuz anlaşılıyor. Gerçek İslâm bu devam edin. Sakın dini açıdan konularda kendinizi geliştirmeyin.
Sinan 12 ay önce
Sayın ahmet bey kuranın türkçesi yasaklansın diyorsun da arapcasini okuyup bisey anlamadiktan sonra hiç okumaya gerek yok
Yorgun 12 ay önce
Zavallı kafalı hekim musfettesi.kendini ne sanıyorsun,hangi gücüne güveniyorsun,seni nefes aldıran yaşatan kim.yaradan kim.zavaallı pislik herif.Belani buluursun inşaAllah.
Hamsiköy Sütlacı 12 ay önce
Eşhedü en lâ ilâhe illAllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû ve resûlüh
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@