vardallar

Evli imam, genç kızla kayıplara karıştı

Samsun'da görev yapan 2 çocuk babası imam genç kızla beraber ortalıktan kayboldu.

Samsun 10.07.2019, 13:06
Evli imam, genç kızla kayıplara karıştı

Samsun'un Bafra ilçesinde, evli ve 2 çocuk babası cami imamı Davut O. (30), gönül ilişkisi yaşadığı öne sürülen Havva M. (24) ile birlikte ortadan kayboldu.

Bafra ilçesinde İnözü Koşaca Mahallesi'nde yaşayan Havva M., 4 Temmuz Perşembe günü ortadan kayboldu. Aile, jandarmaya başvurarak kızlarının kayıp olduğunu bildirdi. Jandarma ekipleri, İnözü Koşaca Camii'nin imamı evli Davut O.'nun da evine ve camiye gelmediğini belirledi. Jandarma ekipleri, imam Davut O. ile Havva M.'nin birlikte kaçtığını saptadı.

Jandarmanın olay ile ilgili soruşturmayı sürdürürken, İlçe Müftülüğü de inceleme başlattı.


Yorumlar (8)
uğur 2 yıl önce
pislik her yerde pisliktir bu imam olsa ne olur ateis olsa ne olur önemli olan vicdan
İslamamamam 2 yıl önce
Sallama tüm bu tür pislikleri tecavüzleri çoluk çocuk erkek dişi demeden yapanlar dindar geçinenlerdir.Ateist göremezsin bu iğrenç işlerde.Çünkü onlar insandır.
HACI 2 yıl önce
imam da kudurdi.
bastırılmış cinsellik 2 yıl önce
siz damgalamalarla uğraşırsanız böyle ince işleri gözden kaçırırsınız. ne ateist demek sapık demektir, ne de imam demek namuslu demektir. hiç bir din hiçbir şekilde mükemmel değildir, hiçbir din karşıtı da mükemmel değildir. hepimiz insanız. cinsellik konusu ülkemizde hala bir tabu. sorsan herkez bakire ister ama iki kişi toplansa hemen fanfinfon muhabbeti.
Sinan Bahadir 2 yıl önce
Çok manasız konusmuşsunuz . Tek mükemmel islâmdır. Bunu hayatına tatbik edemeyen insan kabahatlidir. İslami bilmeden İslam'a laf atmayın
yakup 2 yıl önce
Ensar Vakfı egitim almis galiba
zafer 2 yıl önce
siz her sarık takana inanırsanız
sadettin 2 yıl önce
imamla kaçanında demekki oynaklığı vardı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@