alexa metrics

banner536

Evlenmek istediği küçük kızı ve annesini öldürmeden önce tehdit etmiş

Samsun'da 16 yaşındaki kuzeniyle evlenmek isteyen ve olumsuz yanıt alınca küçük kızı ve annesini öldüren zanlı, olaydan önce anneyi arayarak, ‘Kızını bana vermezsen kötü olur’ diye tehdit ettiği ortaya çıktı.

Samsun 19.08.2021, 17:20
Evlenmek istediği küçük kızı ve annesini öldürmeden önce tehdit etmiş

Samsun'un Terme ilçesinde, zorla girdiği evlerinde tartıştığı akrabası Hacer Arslantürk (41) ile kızı Ebru’yu (16) tabancayla vurarak öldüren Erkan Arslantürk (40) tutuklandı. Sorgusunda cinayeti itiraf eden Arslantürk’ün olaydan önce Hacer Arslantürk'ü arayarak, “Kızını bana veriyor musun? Yoksa kötü olur” dediği ortaya çıktı.

Olay, 16 Ağustos’ta ilçeye bağlı Emiryusuf Mahallesi’nde meydana geldi. Hacer Arslantürk, çocuklarıyla birlikte İstanbul’dan fındık toplamak için memleketi Samsun'un Terme ilçesi Emiryusuf Mahallesi’ndeki evlerine geldi. Hacer Arslantürk'ün kızı Ebru Arslantürk ile evlenmek isteyen, ancak olumsuz cevap alınca aralarında husumet oluşan akrabaları Erkan Arslantürk, ailenin evine zorla girdi. Burada, Erkan Arslantürk ile Hacer Arslantürk arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Erkan Arslantürk, belinden çıkardığı tabancayla anne ve kızı vurup, kaçtı. Hacer Arslantürk olay yerinde, kızı da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

'KIZINI BANA VERECEK MİSİN? YOKSA KÖTÜ OLUR'

Olayın ardından jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan Erkan Arslantürk, sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Katil zanlısı Erkan Arslantürk'ün, sorgusunda, cinayeti itiraf ettiği, olaydan kısa süre önce eve gelmeden de telefonla Hacer Arslantürk'ü arayarak, “Kızını bana verecek misin? Yoksa kötü olur” dediği belirtildi.


Yorumlar (7)
CENGİZ 5 ay önce
Şerefsiz utanmadan 16 yaşındaki kızı mı sana verecekler senin gibi hayvanlar idam edilmeli .
Vatan 5 ay önce
Bu gibi sapıklar için idam şart
Orhan 5 ay önce
Yeter ya sallandırın bu şerefsiz mahluku bu insan déğil o yüzden insan haklarından yararlanması doğru değil.
Göktürk 5 ay önce
Ülkemizde ne yazikki böyle kafada insanlarin sayisi hicde az degil
idam böyleleri icin sart
vebal 5 ay önce
siyasî şov için bazen gündeme gelen idam cezasını çıkartmayanlar vebalden kurtulamacaklardır.
barış 5 ay önce
Bu insanlara ne oluyor böyle yaa .. Buna insan bile denmez Hayvanda denmez hayvanlara hakaret olur ! Sallandırın 1-2 tanesini bak bakalım bir daha oluyormu !
Noname 5 ay önce
Seni içerde bakan kanunların varlığına tüküreyim ben

Gelişmelerden Haberdar Olun

@