Trabzon'da magandalar 15 yaşındaki gencin hayatını kararttı

Trabzon'da maganda kurşunu 15 yaşındaki gencin gözünü kaybetmesine neden oldu

Şalpazarı 19.07.2019, 20:07
Trabzon'da magandalar 15 yaşındaki gencin hayatını kararttı

Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde yaşayan 15 yaşındaki Burak Yamaç maganda kurşununun hedefi oldu ve gözünü kaybetti.

Edinilen bilgiye göre; Kadırga Yaylası'na giden Yamaç ailesinin 15 yaşındaki oğlu Burak Yamaç, bir magandanın silahından çıkan merminin hedefi oldu. Genç, merminin sağ gözüne denk gelmesiyle görme yetisini kaybetti.

Hastaneye kaldırılan Burak Yamaç'ın tedavisinin sürdüğü öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Uğur s 2 yıl önce
Geçmiş olsun kardeşimize, hayvanın yakalanıp aynı şekilde gözü çıkarılmalı
Uğur Bıyıklı 2 yıl önce
Bugün öğrendim çok üzüldüm.Eğlence uğruna genç bir kardeşimizin dünyasını karartan maganda denilen bu insan bozuntularina artık haddini bildirmeli.Asker ugurlarken düğünlerde eğlencelerde bu tür olayların sonu gelmiyor.Yazik değil mi genç bir kardeşimizin dünyasını karartmaya ne hakkınız var.Lanet olsun sizin eğlencenize.Artik bu konuda devlet olarak gerekli ceza lar verilmeli tedbirler alınmalı en ağır cezalarla bu maganda bozuntuları cezalandırılmalıdır.
Ünsalan 2 yıl önce
Bireysel silahlanmaya son verilmelidir. Silah almak son derece zorlaştırılmalıdır. Bireysel silahlanma %90 oranında azaltılmalıdır. Hele ki keyfi silah kullanımları büyük cezalarla bitirilmelidir.
Ah akçaabat 2 yıl önce
Geçmiş olsun kardeşe. Çözüm magandalar olunca malesef yok. İktidar mı seviyor kolluk kuvvetleri mi bilemedim. Geçtiğimiz haftasonu mahalleden kız almaya gelen ve mahallede bulunan magandaları jandarma bölgesi olduğu için jandarmaya şikayet ettim. 45 dk bekledim ve kimse gelmedi. Komik yani jandarmaya 200 m mesafe var ve o silah seslerini jandarmaya rahat duyuyordur. Ve gelmediler. Pompalı, tabanca, egzos, araba kaydırma, torpil atma herşey yapıldı bi güzel. 200 metreden jandarma gelemedi. Bıktım ben bu şekilde yaşamaktan. Bireysel silah almaya izin verenlerden.
nuray uzun 2 yıl önce
bütün dünyada silah serbest bizde yasak silah serbest bırakılmalı her bireye silah kullanma eğitimi verilmeli ancak bu şekilde üzücü olayların önüne geçilebilinir. Kardeşimize geçmiş olsun
Y. 2 yıl önce
Allah hepsini islah etsin nasıl bir zevk nasıl bir düşüncesizlik. Alkollü pis ahlaksızlar trabzonda yaylada keyfi silah atıyorlar. Akıl denilen şey yok akıl olsa o kadar duyumlara zil zurna sarhoş olup pislikten silah atma gibi bi zevkte bulunmazlar çocuğun hayatını çürüttüler o daha genç bile değil daha küçücük çocuk !!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@