Balta: "Tek amacımız Türkiye'nin büyümesi"

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Refarandum çalışmalarını Şalpazarı'nda sürdürdü.

Şalpazarı 25.03.2017, 12:52
Balta: "Tek amacımız Türkiye'nin büyümesi"

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, CHP’nin Anayasa değişikliğini içeren 18 madde içerisinde bilgileri bilinçli olarak yanlış yorumladığını ancak vatandaşımızın aklını karıştırabileceklerine inanarak yapılan bu eylemlerin sonuçsuz kalacağını söyledi.

 
“MİLLETVEKİLİ MUHAMMET BALTA AĞASAR’DA”

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, referandum çalışmaları kapsamında çalışmalarını Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde sürdürdü. Beraberindeki AK Parti Trabzon İl yönetim kurulu üyesi Mehmet Alp, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, ilçe yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şalpazarı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.  

Her fırsatta Şalpazarı’na gelerek vatandaşlarla buluşmaya çalıştıklarını da söyleyen Balta “Elimizden geldiğince, fırsat buldukça, Ankara’daki işlerimizi, sizin bize verdiğiniz vekâlet görevini ihmal etmemek kaydıyla Şalpazarı’mıza Beşikdüzü’müze tüm ilçelerimize geliyoruz, sizlerle dertleşiyoruz, hem üzerimize düşen ne konu varsa onları değerlendiriyoruz. Biz, Ağasar’ı çok seviyoruz, sizleri seviyoruz. Çünkü siz varsanız bizim kıymetimiz var. Siz varsanız bizim Ankara’da anlamımız var. Sizlerin duaları destekleriyle güçlü bir şekilde yürüme imkânı buluyoruz” dedi.

Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”
 
“CHP YALANLARIYLA HALKI KANDIRDIĞINI SANIYOR!”
Referandum çalışmaları sırasında vatandaşlardan gelen soruları da yanıtlayan Balta “Bu anayasa değişikliğinin amacı Türkiye’nin 80 milyonun birliğini, beraberliğini muhafaza etmesidir. Daha da güçlenerek yoluna devam etmesidir.  Anayasanın genel özü bu. İstikrarı, birlik, beraberliği getireceği için Türkiye'nin en ihtiyaç duyduğu bir konudur. Ama bakıyoruz Anayasa değişikliğini içeren 18 madde içerisinde bilgileri bilinçli olarak yanlış yorumlayan bir kesim var. Ana muhalefet partisi CHP milletin aklını karıştırarak yalan yanlış bilgiler vermekte. Vatandaşımızın aklını karıştırabileceklerine inanarak yapılan bu eylemlerin sonuçsuz kalacağına inanıyoruz. Bunu bugün Şalpazarı’nda gördük. Ağasarlı hemşerilerim konunun parti meselesi olmadığını, meselenin memleket meselesi olduğunun bilincinde.  Tamda bu noktada üzerimize düşen görev bir kat daha artıyor. Memleketimize duyduğumuz sevgiden aldığımız güçle İlçemizin tüm mahallelerinde doğruları anlatmaya devam edeceğiz. Hep beraber omuz omuza verip memleketimize sahip çıkacağız. Sonuç ne olursa olsun tek amacımız Türkiye’nin büyümesidir” diye konuştu.
 
 Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”

Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”

Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”

Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”

Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”

Balta: “CHP’nin yalanlarına Ağasar inanmıyor!”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ibrahim çevik 4 yıl önce
Hacı, 18 meddenin içinde Türkiyenin büyümesi ile alakalı bir madde göremedim, ancak bilal'in damadın büyüyeceği kesin. TC lerin söküleceği garanti, Andımız kesin yasaklanır. Sen neyin peşindesin.
halim 4 yıl önce
CUMGURIYET TARIHININ EN DUSUK BUYUMESI SON 15 YILDA OLDU .
BU ADAMLAR YENI DINCI ZENGINLER YARATTI .BUGUN HALKIN COGUNLUGU ISSIZ . BUGUN TURKIYENIN DIS BORCU 457 MILYAR DOLAR .BUGUN ULKENIN ACLIK SINIRINDA OLAN NUFUS 27 MILYON CIVARINDA . GERCEK ISSIZLIK 17 MILYONU ASKIN .NEDEN BAHSEDIYORSUN .ULKENIN TARIMINI , HAYVANCILIGI YOK ETTIN .DISARDAN YEM ITHAL EDIYORSUN .
Maccabi 4 yıl önce
Anlamadim bir şey var karadeniz kadinu ac kalırım akp ye oy veririm diyor. Elin avrupalisida.ne olursa olsun sosyal hayatimdan vazgecmem diyerek hükümetlere darbe vuruyor.mesele din iman değil zaten dindinle imanla yonetilsek bu şekilde olmaz mesele din iman olsa baska partilerde seçim barajını geçer mesele yalan ve algi.. fetoda unutulur muhsin yaziciogluda unutulur neleri unutmadiki bu memleket.. ama gene en iyi cezayi verecek olan halktir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@