banner539

banner526

banner533

banner513

Bakan Soylu'dan Şalpazarı'na müjde

Bakan Süleyman Soylu Şalpazarı'na muhteşem projeyi kazandırıyoruz dedi.

Şalpazarı 26.11.2017, 11:49 26.11.2017, 16:18
Bakan Soylu'dan Şalpazarı'na müjde

Haber61 - Haber Servisi - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon'un Şalpazarı ilçesi AK Parti ilçe kongresinde önemli müjdeler vererek "Muhteşem bir projeyi yaptırıyoruz" dedi.


Bakan Soylu yaptığı açıklamada, "Trabzon’un ihracatı 1.4 Milyar Dolara çıkmıştır. Hastanelerimiz Kanuni bunları, tüneller, Akyazı Stadı, yapılan yollar büyük yatırımladır. Bu altyapı hamlesini ortaya koyarken Şalpazarı’mızı unutmuş değiliz. Şalpazarı’na her şey yakışır. Muhteşem bir projeyi yaptırıyoruz.. Çok kısa zamanda Şalpazarı’nı yeni bir hükümet konağı kazandıracağız. Ağasar deresi ıslah çalışmalarını yapıp insanlarla buluşturmak bizim sorumluluğumuzdur. Karadeniz Teknik üniversitesi ve YÖK ile görüşmeler yapıldı. Burada Meslek Yüksek Okulunu gerçekleştireceğiz. Öğretmen evi meselesi var. İnşallah imzayı çıkaracağız. Çok güzel bir öğretmen evini Şalpazarı’na kazandıracağız." dedi.
 
Yorumlar (6)
ERDEM 3 yıl önce
İzmirden yazıyorum.İananın buraya gelmişseniz burası mükemmel bir yer ne ararsanız bulursunuz sosyal hayat mükemmel.Ama benim memleketim Şalpazarı yağmuru çisesi dumanı çamuru ana baba evi çocukluk yıllarının hayeli ne olduda koptuk gittik memleketimizden çok özledim.
sedat 3 yıl önce
halk sizlere inanıyor yapacağınızdan hiç şüphemiz yok
Şaka 3 yıl önce
Zannettim milyar dolarlık bir kalkınma yatırımı gelecek. Başlığa bak şaka gibi. Hayırlı olsun, yatırım yapanlara teşekkürler
Mustafa polat 3 yıl önce
Akape zihniyeti yapmadıklarını da yapmış gibi millete yedirmede üstüne yok.
Bu kadarda atma 3 yıl önce
Kanuni bulvarını yapmışlarmı.nerdedir bilsekte bizde arabamızla gitsek
meydan muhtar adayı 3 yıl önce
alt yapı dedıgı sanırım yol dan ibaret.su akarları kanalızasyon akarları dogalgaz ,internet telefon alt yapıya gırmıyor.yol yap gec kenara.ilk yagmurda yaptıgın yol göl olsun sonrada cık vatandasa deki sıze göl yaptık.maşAllah super hızmet anlayısı.millet çalışacagı iş istiyor bunların derdi boş binadan ibaret

Gelişmelerden Haberdar Olun

@