7m


7m

hyundai

Canlı derste sigara içen öğretmene soruşturma

Canlı derste sigara içen öğretmen şok etti.

Sakarya 14.09.2020, 17:42
Canlı derste sigara içen öğretmene soruşturma

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde, uzaktan eğitim sırasında sigara içerken bir veli tarafından görüntülenen öğretmen Esra B. hakkında idari soruşturma başlatıldı.

Adapazarı Şirinevler Mahallesi’ndeki Şirinevler Ortaokulu’nda görevli İngilizce öğretmeni Esra B., iddiaya göre, uzaktan eğitim kapsamında internet üzerinden ders verirken sigara içti.

Durumu fark eden bir veli, öğretmeni sigara içerken görüntüledi. Ardından da Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şikayette bulundu. Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmen hakkında idari soruşturma başlatıldığını bildirdi.


Yorumlar (4)
Giresunlu 2 yıl önce
Bütün sigara bağımlılarına üzülüyorum hepsini Allah kurtarsin.
Doktor TS 2 yıl önce
İşin ayrıntısını bilmeden hemen saldırmamak lazım. Belki o sırada canlı yayında olmadığını sanmıştır. Malum herkes teknoloji kurbanı olabilir.. Kasıtlı ve alenen yaptıysa mutlaka sert şekilde uyarılmalı.. Şu bir gerçek ki toplumda anlayış ve hoşgörü çok azaldı, hemen asalım keselim işinden edelim.. Olmaz öyle..
Öğretmen 2 yıl önce
Veli önce konussaymis öğretmen ile nasıl hemen görüntüyü alıp mem yetiştirmiş.
Selim 2 yıl önce
tebrik ediyorum veliyi öğretmen konumunun farkına varsın bu nasıl bir küstahsızlık okulda sınıfta ders anlatırken sigara içme şansı varmı sonuçta devletten maaş alıyor ders saatinde böyle bişey yapılamaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@