Sadık Albayrak: Trabzonspor'un dış mihrakları var!

Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak Haber61'e önemli açıklamalarda bulundu. 

Trabzonspor'da yaklaşan Olağan Genel Kurul hakkında da konuşan Albayrak, Ağaoğlu'nun rahat çalışabilmesi için kendi yönetimini seçmesi gerektiğini belirterek "Yeni bir yönetim olsun derseniz Trabzonspor Osmanlı İmparatorluğu'na döner" ifadelerini kullandı. 

Türkiye'nin olduğu gibi Trabzonspor'un da dış mihrakları olduğunu belirten Albayrak "Türkiye Cumhuriyeti'ndeki başkanlık sisteminde nasıl ki başkan piramit gibi sistemini kuruyorsa, bir futbol takımıda böyle olmalı. Elbette nefes darlığı çeken olabilir, o zaman o kişinin dinlenmesi gerekir. Yeni bir yönetim olsun derseniz Trabzonspor Osmanlı İmpartorluğu'na döner. Biri bir taraftan, diğeri öbür taraftan gelir. Kaynaşmak ve seçildikten sonra onlarla beraber yola devam etmek gerekir. Türkiye'nin olduğu gibi Trabzonspor'un da iç ve dış mihrakları çok" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehzade
Şehzade - 5 ay Önce

Çok boş adam bazen ne demek istediği hiç anlaşılmıyor

Soner t
Soner t - 5 ay Önce

Mesela trabzonspor basketbol kulübünün başkanı muharrem usta olabilirdi ! Dünyaca sponsorluk maliyeti olan bir işletme neden trabzonspora sponsor olmaz ? Kulübğn kasasından para harcamakla reklam yapmakla olmuyor bu işler ! Başkanımız iyi başkandır ! Kimse cıkmadı o geldi başa ! Trabzonsporun corumlusu antalyalısı diyarbakırlısı bu takıma neyi varsa vermelidir ve bu takımın hak ettiğide budur !

Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Çok mantıklı.

54
54 - 5 ay Önce

Osmanli impatarlugu cöktü trabzonspor cökse ne yazar

Ercan
Ercan - 5 ay Önce

Söylediklerinin altına imza atarım.

banner426

banner204